Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як правильно бігати восени і взимку


big1.jpg (61.43 Kb)

Люди, які бажають мати гарний вигляд ,не відмовляються від пробіжок восени і взимку. Навіть в холодну пору року заняття бігом можуть приносити задоволення.

Досить часто виникає питання, чи можна займатися бігом взимку? Звичайно так! Але часом виникають такі ситуації, коли бігати в холодну пору року не варто.

Коли не варто бігати в холодну пору року

1.При наявності запальних процесів і простудних захворювань.

2.Якщо у вас є проблеми з суглобами, наприклад, артрит, то краще утриматися від тренувань.

3.Початківцям варто скоротити тривалість занять і уважно стежити за частотою серцевих скорочень.

Якщо ви тільки збираєтеся почати бігати, то варто попередньо проконсультуватися з лікарем і можливо пройти медичне обстеження.

Деякі недуги розвиваються приховано, і ви може навіть не підозрювати про їхню наявність.

big2.jpg (27. Kb)

Користь і шкода бігу восени і взимку

Правильно організовані бігові тренування будуть корисні для здоров'я в будь-який час року. Вчені впевнені, що саме зимові пробіжки можуть принести значно більше користі в порівнянні з заняттями влітку. Напевно ви знаєте, що в холодну пору року в повітрі значно скорочується кількість шкідливих газів. Біг взимку дає можливість загартувати організм. Після пробіжки ви відчуєте не тільки приплив сил, але і поліпшення настрою.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Однак пробіжки в осінньо-зимовий період за певних умов можуть принести шкоду. В першу чергу є високі ризики отримати травми, адже дороги в цю пору року покриті людом і водою. Неправильний вибір одягу для бігу восени і взимку може стати причиною переохолодження організму.

big_3.jpg (72.56 Kb)

Щоб цього уникнути, необхідно навчитися дихати носом. Також важливо добре розім'ятися перед пробіжкою. Найчастіше початківці не приділяють цьому належної уваги.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації