Blog

Таурин

Таурин та енергетичні напої

Diana Litvinchuk

Якщо ви любитель енергетичних напоїв, то бодай раз замислювалися про їх склад. У цій статті ми пропонуємо більше поговорити про таурин, який відомий тим, що входить до складу енергетиків. Що це за речовина, яка її користь та шкода — читайте далі.

Користь та шкода лужної води

Чи дійсно лужна вода краща за звичайну?

Diana Litvinchuk

Для здорового функціонування нашого організму важливо випивати достатню кількість води на день. Більшість людей надають перевагу лужній, аніж звичайній воді. Все тому, що лужна вода трохи м'якша за звичайну питну воду і містить лужні мінерали. Однак, не всі її передбачувані переваги підтверджуються науковими дослідженнями. Пропонуємо вам детальніше ознайомитися із корисними та шкідливими властивостями лужної води у нашій статті.

Сила хвату

Як покращити силу хвату?

Diana Litvinchuk

Покращення сили хвату так само важливе, як і зміцнення великих м'язових груп, таких як біцепси та сідниці. Сила хвату визначає, наскільки міцно і надійно ви можете утримувати предмети, а також яку вагу ви здатні підіймати.

Скільки потрібно ходити кроків щодня?

Чи знаєте ви, скільки потрібно кроків, щоб бути у формі?

Diana Litvinchuk

Велику популярність зараз набуває носіння фітнес-браслетів (фітнес-трекери або крокоміри). Ми не можемо не сказати, що цей аксесуар крутий бонус для вашого здоров'я, оскільки все більше людей придивляються до своїх щоденних кроків. Погодьтеся, що це мотивує більше рухатися!

Ром: особливості популярного напою та його вибору

fersht

Ром — міцний напій з насиченим смаком та багатою історією.

Вправи для зміцнення ніг

Найкращі альтернативи жиму для ніг

Diana Litvinchuk

Зміцнення м'язів ніг дуже важливе, незалежно від того, чи ви професіонал у спорті, чи любитель ходити пішки. Як і всі силові вправи, жим ногами зміцнює м'язи, знижує ризик травм і протидіє віковій втраті м'язів. Чудовою вправою, щоб зміцнити ваші ноги є вправа, яка виконується шляхом притискання ніг до обтяжень на тренажері для жиму ногами. Проте вам необов'язково мати вдома такий тренажер або ходити у спортзал. Ви можете використати альтернативи, наприклад, використання гумових стрічок для заміни ваги тренажера для жиму ногами, присідання, випади та широкі стрибки.

Користь кульбабки

Кульбаба, яка користь?

Diana Litvinchuk

Жовті квіти, листя та навіть коріння кульбабки містять багато користі для здоров'я людини. Більшість садівників її ненавидять і називають бур'яном, хоча багато століть люди використовували цю жовту квітку в медицині. Кульбаби часто можуть входити до складу салатів, трав'яних чаїв та добавок, де їх використовують як природний засіб для підтримки контролю рівня цукру в крові та зміцнення здоров'я шкіри, печінки та серця.

корисні продукти від високого тиску

Що краще їсти від високого кров’яного тиску?

Diana Litvinchuk

Високий кров'яний тиск (гіпертонія) — головним фактором ризику серцево-судинних захворювань, якому можна запобігти. Зміна способу життя та створення індивідуальної дієти також можуть допомогти знизити рівень артеріального тиску і зменшити ризик серцевих проблем. Рекомендовано порадитися зі своїм лікарем, щодо дієти та вживання деяких продуктів.

Насіння льону користь

Переваги меленого насіння льону: чи дійсно воно корисніше за ціле?

Diana Litvinchuk

Насіння льону — це маленька, але потужна насінинка, що володіє безліччю корисних властивостей. Це багате джерело омега-3 жирних кислот, клітковини, та інших поживних речовин, які можуть значно покращити ваше здоров'я.

Зумба

Зумба, які особливості цього спорту?

Diana Litvinchuk

Зумба — це чудовий варіант для тих, хто не любить класичний фітнес. Що може бути краще, ніж танцювальне тренування? "Танцювальна вечірка" була створена в Колумбії відомим фітнес-тренером Альберто «Бето» Пересом у 1990-х роках. Учасників заохочують рухатися в такт музиці, а не точно слідувати всім тонкощам хореографії. Так, зумба – це тренування, яке насамперед є серцево-судинною діяльністю та допомагає розвивати витривалість під час спалювання калорій. Які ще переваги та особливості зумби ви повинні знати — читайте у нашій статті!

12372 Next