Що робити, аби стати ще трішки активнішим?

DaydreamerGreen

Updated on:

sport_chy_office

Бути активним – важливо, але не кожному вистачає на це часу, сил чи ще чогось. Іноді потрібно не багато. В цій статті ми розповімо вам, як стати трішки активнішим там так, аби не нашкодити собі, організмові чи узагалі якості вашого життя. А також розповімо, чому все ж варто трішки порухатись!

Важливо: протягом тижня балансуйте відносно своєї активності і пам’ятайте, головне почати, а далі буде легше!

Якщо ви фізично не активні, то:

Почніть із «азів». Не користуйтесь транспортом, або користуйтесь ним лише за крайньої необхідності, ходіть на роботу чи навчання пішки.

. . .

Можете завести собаку, це чудовий стимул більше гуляти. Забудьте про ліфт та підіймайтесь сходами, а якщо ви не із боязких, то виходячи на прогулянку в парк, захопіть із собою скакалку.

Якщо ви активні нерегулярно, то:

Плануйте свою активність заздалегідь, визначте для себе цілі, складіть розклад. Займайтесь не надто часто, але створіть систему, котрої дотримуйтесь, займіться нескладним фітнесом. Займіться бігом, плаванням, легкими фізичними навантаженнями. Можливо варто придбати велотренажер?

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Якщо ваша активність регулярна, то:

Виконуйте більше вправ на розтягування та укріплення м’язів. Йога, пілатес, силові навантаження – це, напевне, для вас. Але зауважте, не варто робити забагато, усьому свій час та місце. Радимо вам займатись спортом 3 рази на тиждень.

Пам’ятайте, що повністю неактивний спосіб життя призводить до гіподинамії, а тобто до порушення функцій організму (опорно-рухового апарату, кровообігу, дихання, травлення), яке сталося через обмеження рухової активності, зниження сили скорочення м’язів.