Вправи для живота (преса) (1 рівень) (+відео)

Марко

Updated on:

vpravi_dlya_zhivota_1

На цей комплекс вправ на прес в день Ви витратите лише 8 хвилин, але результат не примусить чекати. Виконуючи його кожен день, вже за короткий термін Ви побачите результат.

Підготовка

Вправи виконуються лежачи на підлозі, тому перед виконанням постеліть килимок для тренувань або фітнесу на рівну тверду підлогу. Замість килимка можна використовувати будь який рушник або килим (важливо використовувати не пухку тканину).

Розминка

Важливо пам’ятати, що які б фізичні вправи ви не робили (будь то вправи на прес чи пробіжка) перед їх виконанням необхідно розминатись, щоб уникнути травм. Тому, перед комплексом вправ на прес, розтягніть своє тіло. Підтягніться тулубом до ніг декілька разів, покрутіть таз, понахиляйтесь тулубом. Така розминка допоможе не тільки безболісно пройти тренування, але й полегшить його.

Вправа На Прес 1

Ляжте на спину, попереком впритул до підлоги; голову тримайте підняту; ноги зігніть в коліна; руки тримайте з боків тулуба. По черзі підтягуйте кожну руку до п’яти ноги. Повторюйте 20 разів.

Вправа На Прес 2

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах. Одночасно піднімаючи тулуб, підтягуйте одну з ніг. Повторюйте 20 разів.

Відпочинок 30 секунд.

Вправа На Прес 3

Поперек впритул до підлоги; ноги зігніть в колінах; руки виставте прямо поміж ніг і тягніться руками та тулубом до ніг. Повторюйте 20 разів.

Вправа На Прес 4

Лежачи на спині, голову покладіть на підлогу; руки тримати за головою; ноги прямі. По черзі підіймайте кожну ногу догори і опускайте не торкаючись підлоги. Важливо: старайтесь тримати поперек впритул до землі. Повторюйте 20 разів.

Відпочинок 30 секунд.

Вправа На Прес 5

Лежачи на спині, зігніть ноги в коліна; голову опустіть на підлогу; руки обіпріть на стегна. Тягніть руки до колін по стегнах, одночасно підтягуючи тулуб. Повторювати 20 разів.

Вправа На Прес 6

Голову покладіть на підлогу; руки виставте в боки; ноги підніміть догори. Одночасно тягніться двома руками і тулубом до кінцівок ніг. Повторюйте 20 разів.

Відпочинок 30 секунд.

Вправа На Прес 7

Зігніть ноги в коліна, а руки схрестіть на рівні грудей. Піднімайте тулуб до ніг і повільно опускайте на підлогу. Повторюйте 20 разів.

Вправа На Прес 8

Обпершись тазом на підлогу, тримайте тулуб і ноги в повітрі, а руки з боків. На кожний рахунок підтягуйте тулуб і ноги, доторкаючись колінами грудей. Повторювати 20 разів.

Фініш. Комплекс вправ завершений. Старайтесь виконувати його кожен день і результат прийде швидко. Вище представлено відео всього комплексу вправ.