Кардіо вправи для жінок

DaydreamerGreen

Updated on:

Спеціально розроблені кардіо вправи створюють хороші умови для спалювання жирів в організмі. Як це працює? М’язи під час фізичних навантажень використовують енергію, яка надходить у ваш організм з їжі, котру ви споживаєте. Якщо змусити м’язи працювати більш інтенсивно за допомогою кардіо вправ, то енергії буде не вистачати, і людський організм почне спалювати жирові запаси, таким чином поповнюючи енергетичний запас.

kardio-vdoma-ginky-1

. . . . .

Головною перевагою таких тренувань є те, що їх дуже зручно виконувати в домашніх умовах, і вам не знадобиться витрачати додаткові гроші на відвідування тренажерних залів.

Якщо ви вже досить часу займаєтесь фітнесом, то пропонуємо вам до перегляду відео. Якщо ж ви в цій справі “новенька”, продовжуйте читання. В будь якому випадку, одне іншому не завадить.

Планка зі стрибком

Перша кардіо вправа називається «планка зі стрибком». Необхідно встати прямо. Напружте м’язи живота, потім нахиліться вперед і постарайтеся доторкнутися долонями до підлоги. Починайте рухатися, руками робіть «кроки» до тих пір, поки тулуб не порівняється паралельно підлоги. В цей час ви маєте стояти на носочках, не забувайте що у результаті положення ніг має бути саме таким. З цього ж положення вам потрібно вистрибнути вперед до рук обома ногами, після чого випрямитися. Згодом таку кардіо вправу в домашніх умовах можна ускладнювати і доповнювати. Наприклад, віджиманнями.

Скручування

Кардіо вправу «скручування» можна виконувати стоячи. Для цього вам потрібно встати прямо, ноги поставте на ширину плечей і напружте м’язи живота. Руки витягніть над головою. Потім підніміть праву ногу так, щоб вона була в повітрі паралельна підлозі. Після цього починайте згинатися в талії, нахиляючись до ноги, але при цьому намагайтеся тримати спину рівно. Така вправа обов’язково має входити в ваш комплекс вправ. Кардіо вправу «скручування» потрібно виконувати по 30 секунд, обов’язково стежте за часом.

Якщо стоячи ви виконати вправу поки не можете, виконуйте її сидячи. Система та ж: випрямляємо ногу (з тою різницею, що тепер вона може лежати на підлозі), та нахиляємось.

Вистрибування

Низько присядьте так, щоб ваші руки торкнулися підлоги. Потім різко виплигуйте вгору, при цьому руки і ноги розведіть в сторони, щоб у вас вийшла «поза зірки». Після цього швидко повертайтеся в початкове положення, і можете знову повторити дану вправу.