Прогулянка для здорового серця

DaydreamerGreen

Updated on:

walking-slowly-1

Іноді, аби бути здоровими, нам не потрібно особливо напружуватись, більше того, цього можна досягнути відпочинком. Яким, думаю, ви вже здогадались. Це піші прогулянки.

Прогулянки сприяють оздоровленню та зміцненню організму. Ми дамо вам кілька порад та наведемо кілька цікавих фактів про пішу ходу.

Ходимо пішки: з чого почати, та як продовжити?

Спочатку, якщо ви не звикли багато ходити пішки, виходячи на прогулянку, ходіть хоча б 10 хвилин щодня протягом двох тижнів. Це не важко, та й допоможе звикнутись із незвичною новинкою.

Поступово збільшуйте час прогулянок. Наприклад, у певні дні, ходіть пішки 15, а не 10 хвилин на день. Потім збільшуйте число днів, коли ви ходите пішки довше. З часом ви й самі не помітите, як вас тягнутиме гуляти якнайдовше.

Вибирайте правильний темп. І як тільки-но цей темп стане для вас абсолютно звичним та комфортним, змініть його. Починайте ходити швидше. Тоді прогулянки приноситимуть все більше користі.

Нехай прогулянки будуть розвагою, але такою розвагою, котрою не можна нехтувати. Насолоджуйтесь природою. Якщо ж ви живете в місті, спробуйте насолодитись урбаністичними пейзажами. Наприклад, архітектурою. Гуляйте повз красиві пам’ятники.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Факти про пішу ходьбу: чому варто гуляти пішки?

Якщо ви робите 105 кроків на хвилину, тоді ваша швидкість складає майже 2 кілометри на годину.

Піша прогулянка на півтори кілометри за 20 хвилин спалює 100 калорій.

Проходячи дистанцію в 1,6 кілометрів за 20 хвилин, ви спалюєте стільки ж енергії, що й при плаванні протягом 10 хвилин.

Піша ходьба – спортивне заняття помірної інтенсивності. Також до цього розряду належать садово-городні роботи, плавання, танці, та їзда на велосипеді. Всі ці заняття однаково корисні для організму.