Чому велосипед?

DaydreamerGreen

Updated on:

velosyped1

Велосипеди все більше стають стилем життя по всьому світі. Як наслідок, і велосипедистів стає більше. Адже ви вже помітили це на дорогах свого міста? Велосипеди обирають, в якості засобу пересування, не тільки спортсмени, але й бізнесмени та звичайні роботяги. Головною причиною, напевне, є те, що люди стають освіченішими, все більше інформації з’являється у відкритому доступі в мережах. Все більше світ турбує екологічний стан нашої планети. Тож, чому саме люди вибирають велосипеди, і чому варто сісти за кермо екологічного байку вже сьогодні?

Переваги велосипедів

Їзда на велосипедах – запорука міцного здоров’я. І це стосується не тільки вашого виключно фізичного стану. Адже 40 кілометрів проїханих за тиждень значно знижують ризик серцево-судинних захворювань. Це всього по 5-6 кілометрів щодня, 2.5-3 кілометри в одну сторону, і стільки ж назад, додому. Це доволі небагато, адже так?

Їзда на велосипеді знижує розвиток й онкологічних захворювань. Відтак щоденні поїздки на велосипеді знижують ризик розвитку онкології кишечника на 40 відсотків. Також дослідження показали, що велосипед корисний буде людям із діабетом другого типу.

Велосипед – чудовий антистресовий засіб для вашого організму. Щоденні велосипедні виїзди значно покращують самопочуття, працездатність та зменшують ризик ментальних розладів.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Також велосипеди зроблять вашу фігуру привабливішою. Якщо ви сумніваєтесь, то ось вам приклад. Жителі Нідерландів, де велосипед є неймовірно популярним транспортним засобом, значно стрункіші, ніж інші жителі Європи.

Велосипеди – корисні для екології, збільшення велосипедів, як транспорту, в містах, значно знижує кількість викиду вихлопних газів у атмосферу. Використання велосипедів у містах значно знижує «загазованість» населеного пункту, а тобто, повітря стає трохи чистішим.

Велосипед – це зручно. Адже велосипеди не створюють заторів та не ускладнюють паркування. Тобто, окрім того, що ви зможете проїхати буквально будь де та припаркуватись там, де хочете, ви ще й допоможете ближнім своїм, не ускладнюючи їм життя.

Також, їздити на велосипеді це не тільки корисно, а й приємно. Адже велосипеди не створюють шумів, тож не викликають дискомфорту у наших сенсорних органів.

Якщо ви ще не вмієте їздити на велосипеді – варто навчитись. Є сенс пересісти на двоколісного друга, таким чином зекономити гроші на пальне, допомогти екології та трішки насолодитись свіжим вітерцем, що супроводжуватиме вас на дорозі.