Зламався ноутбук: що робити

Nelegal

Updated on:

notebook

Досить часто стається неприємна ситуація: домашній ноутбук виходить з ладу. Частіше за все це відбувається через дії самого власника. Наприклад, проливання чаю, кави або іншого напою на клавіатуру. Можливість купити новий пристрій є не в кожного, але пропозиції сервісу OLX дозволяють вибрати б/в електроніку за доступною ціною. Кожен може купити ноутбук тут, не сильно втративши в фінансовому плані.

Переваги б/в пристроїв

Вживана електроніка має ряд переваг. В першу чергу, це більш доступна ціна. Інколи техніку можна придбати втричі дешевше, ніж пропозиції магазинів. Серед інших переваг:

  • висока потужність — зазвичай продаються не сильно застарілі моделі, яким всього кілька років;
  • можливість виконувати більшість задач, які потрібні покупцеві;
  • висока якість зображення — всі сучасні пристрої мають яскравий дисплей з великою роздільною здатністю;
  • можливість подальшої модернізації — можна додати оперативної пам’яті, додати внутрішньої.

Тобто уже через кілька днів можна користуватися ноутбуком, навіть якщо власний вийшов з ладу.

Які є недоліки?

Звичайно, у б/в електроніці є і недоліки. Головний з них полягає в сильному скороченні автономної роботи. Батареї виходять з ладу вже через кілька років, тому 5-річний ноутбук зазвичай тримає заряд не більше ніж годину. Разом з тим, завжди можна замінити батарею.

Недостатня кількість інтерфейсів стосується лише дуже старих пристроїв. Вже понад 10 років на ноутбуках використовуються USB-роз’єми, яких буде цілком достатньо для підключення периферії.

Наявність дефектів на корпусі виділяє застарілі моделі. Звичайно, це лише косметичний недолік, який не впливає на потужність роботи. В оголошеннях сервісу OLX продавці зазвичай вказують такі особливості, тому покупці отримують інформацію про наявність дефектів.

При виборі варто орієнтуватися на сучасні параметри та сферу, де буде використовуватися ноутбук. Якщо він потрібен для навчання або роботи, то можна знайти зовсім недорогу модель з пристойними параметрами.