Користь велотренажера для здоров’я і фігури

Катерина

Updated on:

Серед прихильників здорового способу життя найпопулярніший засіб пересування – велосипед. Це і екологічно, і економно, і корисно для здоров’я. Та й просто приємно проїхатися з вітерцем. А взимку велопрогулянки можна замінити велотренажером.

koristvelotrenazheeeraa

Цілком вдалим вибором стане компактний і недорогий велотренажер, який підходить людям різного віку. Переваги велотренажера – можливість займатися собою в будь-який час, в будь-яку погоду, взимку і влітку.

Навіть найпростіші моделі велотренажерів забезпечені функціями вибору рівня навантаження, вимірювання пульсу, таймера. На все те можна періодично поглядати, але найголовніше, що потрібно контролювати при заняттях на велотренажері – пульс.

Щоб зміцнити серцево-судинну систему, підвищити витривалість, тренуватися потрібно так, щоб частота пульсу наблизилася до 140. При цьому обов’язково стежити за самопочуттям, не допускати нудоти або запаморочення. Час тренування потрібно збільшувати поступово, починаючи від 10-15 хв в день.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Особливу користь велотренажер принесе тим, у кого є проблеми з колінними суглобами або схильність до них, наприклад, спадкова. Та й для профілактики артритів і артрозів колінних суглобів велотренажер надасть неоціненну користь.

Не секрет, що багато жінок купують велотренажер з метою скинути зайву вагу. Дійсно, тренування на велосипеді відносяться до кардіонавантажень, які сприяють схудненню. Але для цього пульс під час занять не повинен підніматися вище 70% від індивідуального максимального пульсу.

Короткі тренування для схуднення будуть майже не приносять користі. Користь велотренажера починається тільки після 20 хв безперервного тренування, тому заняття в ідеалі повинно тривати не менше 40 хв. Виділивши цей час для себе, можливо вже через пару тижнів вдасться надіти плаття, які було замале раніше.