Найкращий час для занять фітнесом?

Катерина

Updated on:

1

Коли краще займатись фітнесом – вибір особистий. Ми розкажемо про 5 часових проміжків дня, які найкраще підходять для занять фітнесом:

1. Коли ви запланували тренування. Хоча це може здатися очевидним ви не повинні випустити з уваги той факт, що краще провести тренування, ніж пропустити його. Фізичні вправи в сукупності з правильним харчуванням завжди будуть перевершувати інші поради. Дуже часто озвучується таке виправдання: “Я пропустив (ла) оптимальний час для тренування і вирішила перенести його на інший день”. Не дозволяйте цьому статися! Плануйте тренування заздалегідь, тоді і час для них знайдеться.

2. Коли ви відмінно себе почуваєте. Протягом дня є моменти, коли ви відчуваєте прилив сил як фізичних, так і психологічних. Якщо ви сова – займайтеся увечері. Якщо ви жайворонок – тренуйтеся вранці. Кожен раз перебуваючи в чудовому настрої ви здатні викластися на всі 100% і зайти далі, ніж на попередній тренуванні. Ваше тіло вдосконалюється, коли тренування проходить на межі.

3. Коли запаси глікогену повні. Давайте поговоримо про технічні моменти. Ваше тіло витримає велике навантаження, якщо перед тренуванням м’язи будуть сповнені глікогеном. Це допоможе піднімати важкі ваги, стрибати вище, рухатися швидше, тобто в значній мірі поліпшить кожен аспект тренування. Глікоген, в основному, поповнюється від вуглеводів і витрачається під час тренування, активної роботи мозку і більшості інших завдань. Це означає, що рівень глікогену коливається протягом дня, найвищий показник можна спостерігати після прийому вуглеводної їжі. Можна зробити висновок, що ваше тіло націлене на тренування пізнім ранком, вдень і рано ввечері.

4. Вранці на порожній шлунок. Вранці, до прийому їжі, ваш організм змушений використовувати свої жирові запаси на енергію, і ви можете тренуватися, щоб спалити жир. Звучить класно, але в такій ситуації постарайтеся не залишитися без сил.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

5. У ніч перед сном. Останній варіант тренування – перед сном. Якщо ви відчуваєте підйом сил до вечора, то для вас саме час потренуватися. Тренування пізно ввечері може вплинути на ваш сон, важко буде заснути. Пам’ятайте, здоровий сон – запорука успішних тренувань і відмінного самопочуття. Дотримуючись низькокалорійної дієти, тренінг перед сном небезпечний. Сил може на все не вистачити.

Суть в тому, що тіло кожного реагує на тренування по-різному. Нам всім необхідно тренуватися і більшість з нас може поліпшити план харчування. Прислухайтеся до свого організму і виберіть для себе найкращий час для тренування!