Тренажер для веслування

Катерина

Updated on:

Тренажер для веслування – це спортивний тренажер, що імітує веслування. На відміну від більшості інших кардіотренажерів, при тренуваннях він навантажує спину, руки, прес і більшість інших м’язів корпусу і верхньої частини тіла, а не тільки ноги (як бігова доріжка або велотренажер).

greblyagolovna

Саме ця вправа відповідальна за розвиток мускулатури спини і створення потужних рук, завдяки регулярним тренуванням на такому тренажері легко створити дійсно спортивну фігуру.

Тренування на тренажері для веслування не тільки включають в роботу практично всю мускулатуру тіла, але і покращують тонус дихальної та серцево-судинної систем організму. По суті, ніякий інший тренажер не здатний показати порівнянний ефект – особливо в сегменті домашніх тренажерів.

В першу чергу, тренажер розвиває верхню половину тіла – плечовий пояс, грудні м’язи, м’язи спини і рук. Однак також активно задіяні м’язи передньої і задньої поверхні стегон і сідничні м’язи, а частина навантаження припадає на м’язи корпусу і прес.

Техніка веслування на тренажері

Початкова точка руху в гребному тренажері нагадує присідання. Спина пряма, ноги напружені і стиснуті, руки витягнуті. Корпус злегка нахилений, груди розкриті і дивляться вперед, прес напружений, найширші м’язи спини розслаблені.

greblya1

Рух починається з відштовхування силою м’язів ніг і активації плечового пояса. Слідом включається біцепс, тягне ручку тренажера до живота. М’язи спини розкриваються, виштовхуючи груди вперед.

greblya2

У роботу включаються м’язи живота, стабілізуючи положення тіла; сідниці і м’язи стегон напружені. Руки силою біцепса підтягують ручку ще ближче до поясу – одночасно з цим груди виставляється ще сильніше вперед для збільшення амплітуди руху.

greblya3

Ручка, що утримується силою трицепса, йде вперед. Слідом, злегка нахиляючись, вперед йде корпус (м’язи преса напружені, а спина пряма). Тільки після цього ноги згинаються в колінах. Рух завершується в вихідної позиції захоплення.

greblya4

Програма тренувань на тренажері

Скласти програму для тренувань на тренажері для веслування не так складно. Почніть з 10 хвилин веслування звичайним хватом (долоні дивляться вниз). У наступне тренування додайте 5-7 хв звичайного хвата і 5-7 хв зворотного (долоні дивиться вгору). Під час зміни хвата зробіть невелику перерву.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Також експериментуйте зі швидкістю веслування. Не забувайте і про те, що кожні 15 хвилин тренування рекомендується робити перерву на 30-60 секунд, щоб розім’яти спину і ноги – виконайте підхід віджимань або присідань з вагою тіла.