4 незвичних способи активного відпочинку

Марко

Updated on:

aktivnyi

Активний відпочинок – це хороша можливість провести свій час не тільки весело, але й з користю для вашого організму. Якщо Ви прагнете проводити свій вільний час цікаво і продуктивно, замість того щоб просиджувати його перед комп’ютером чи телевізором, Вам потрібно відпочивати активно. Ви отримаєте не тільки величезне задоволення, але й психологічне піднесення і тонізуючу розрядку для тіла.

До загальновідомих способів активного відпочинку можна віднести катання на велосипеді, піший туризм, спортивні ігри (волейбол, футбол, настільний теніс), катання на лижах, ковзанах і т.п. В даній статі ми перелічимо досить незвичні види активного відпочинку.

. . .

Лазертег, Пейнтбол

Лазертег та пейнтбол – гра, яка відбувається в режимі реального часу і простору. Гра полягає в ураженні гравців-соперників зі спеціальної зброї. Ці способи активного відпочинку досить популярні серед молоді. Пейнтбол і лазер тег дарують заряд драйву і позитивної енергії.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Квести

Квест – пригодницька гра, побудована на інтерактивній історії, в ході якої гравці вирішують ряд логічних і інтелектуальних задач і головоломок. Цей вид відпочинку підходить для людей будь-якого віку. Квести дарують надзвичайні емоції.

Повітряний спорт

Скайдайвінг, ройпджампінг, планування і стрибки з парашуту. Все це частина повітряного спорту, який заряджає не тільки драйвом і адреналіном, але й позитивною енергією. Задоволення і спогади від такого відпочинку лишаться з вами на довго.

Кінні поїздки

Прогулянка верхи на коні дає надзвичайне задоволення і можливість для психологічного розвантаження і відпочинку на свіжому повітрі.