Топ продуктів для фітнес харчування

Марко

Updated on:

belok

Трохи теорії. Займаючись в тренажерному залі, виконуючи фізичні вправи і напружуючи м’язи належним чином – ви руйнуєте структуру м’язової тканини. Організм відновлює структуру шляхом нарощуванням білковими клітинами пошкоджений м’яз. Таким чином, м’язи нарощуються і збільшуються. Саме тому, тренуючи своє тіло необхідно споживати більшу кількість продуктів з великим вмістом білку. Без споживання білку – м’язи не будуть зростати належним чином.

Колаген – білок, який є основою кісток, хрящів, сполучних і м’язових тканин. Існує тваринний, рослинний і морський колаген (який відповідно знаходиться у тваринних продуктах, рослинах і рибах). Колаген присутній у багатьох продуктах, але ми пропонуємо Вам список продуктів з найбільшим вмістом корисного колагену та найбільш ефективні для його видобутку.

1. М’ясо індички

М’ясо індички містить в собі велику кількість білку, а також вважається дієтичним і низькокалорійним, бо має низький рівень жирів.

2. Лосось

Окрім великої кількості білку-колагену, лосось також містить в собі жирні кислоти Омега-3.

3. Зернистий сир

Обов’язковий продукт раціону будь-якого спортсмена. Містить необхідні білки та, маючи невелику калорійність, довго засвоюється організмом, що дозволяє надовго наїдатися ним.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

4. Яйце

Також важливий продукт в раціоні людей, що займаються спортом. Містить багато амінокислот.

5. Капуста

Продукт з низьким рівнем білку у складі, проте поживні речовини, що містяться в капусті сприяють синтезу колагену. Також, капуста наповнена вітамінами А, В, С та Е.

6. Авокадо

Продукт також не містить багато колагену в собі, проте має у своєму складі велику кількість жирних кислот типу Омега-3, які сприяють видобутку колагену в організмі.