Як сидіти на сушці

Катерина

Updated on:

Сушка повинна бути не тільки жорсткою, але і правильною, тільки тоді після неї проявиться красивий м’язовий рельєф. Прислухайтеся до цих рекомендацій, і сушка стане ефективною.

yak_siditi_na_sushci

Використання напульсників

Бодібілдери помітили, що після тренувань з манжетою тонометра на руці м’язова маса наростає набагато швидше. Експерти в галузі спортивної медицини перевірили це твердження кількома експериментами і з’ясували, що закономірність справді є. Справа в обмеженні кровотоку на час тренування і його відновлення після заняття, посилення надходження поживних речовин і кисню до м’язових тканин. Напульсники можна надягати на руки і на ноги.

Нетривалі забіги

Для сушки потрібні особливі пробіжки, для них потрібно знайти пагорб або встановити максимальний нахил на біговій доріжці. Чергуйте 5-10 секунд інтенсивного бігу практично на межі сил і хвилину бігу підтюпцем. Для одного тренування буде досить шести пар таких відрізків.

Велика кількість овочів

Якщо ви вже не можете дивитися на овочі в чистому вигляді, то додайте їх в усі страви і навіть в протеїнові коктейлі. Овочі – це необхідна для сушки клітковина, вона втамовує голод на багато годин вперед, а також вітаміни та інші поживні речовини.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Виконання суперсетів

Визначте проблемні місця свого тіла, виберіть як мінімум три вправи для впливу на ці зони. Після того, як основна тренування підійде до кінця, виконуйте обрані вправи по колу без перерв. Наприклад, якщо сьогодні за розкладом тренування ніг, але основним завданням є м’язи спини і рук, то зробіть суперсет з згинань рук і різних підтягувань.

Зниження кількості жирів

Всі знають, що сушка – це обмеження вуглеводів, при цьому багато хто забуває про жири. Чим менше жиру буде в раціоні – тим менше його залишиться на тілі. У кожному грамі жиру присутні, як мінімум 9 ккал, тому вживання жирів робить безглуздим скорочення раціону за рахунок вуглеводів.

Активні паузи між підходами

Ваше завдання – спалити за тренування якомога більше калорій, тому не зупиняйтеся навіть в паузах між підходами. Ходіть по залу, робіть махи ногами і обертання руками та плечима.

Яєчні жовтки на ніч

Вечорами буде корисно їсти сирі або злегка проварені яєчні жовтки, це буде нічний резерв для організму. Жовтки будуть стимулювати процеси відновлення тканин протягом всієї ночі, а також відновлення м’язів, що важливо для сушки.

Коктейлі після тренування

Після тренування потрібно випивати не свій звичайний білково-вуглеводний коктейль, а його подвійну порцію. У вигляді коктейлю організм отримує багато білків і вуглеводів в зручній для перетравлення формі, саме це необхідно для періоду після тренування. Подвійний коктейль після інтенсивних навантажень дасть організму необхідну для сушки енергію і не зіб’є режим харчування.