Сушка тіла і харчування

Катерина

Updated on:

Сушка – це один з процесів, коли видаляється рідина з м’яких тканин. Практично завжди для видалення рідини використовуються органічні розчинники. Сушка потрібна не тільки людям, які професійно займаються спортом, але і тим, у кого є зайва вага.

sushkaharchi

База даного методу будується на 2-х принципах: це високі фізичні навантаження і так само відмова від споживання вуглеводів. Відрізняється сушка від схуднення тим, що довгий час робити цього не можна.

Основні принципи харчування

Білок. Вживати потрібно пропорціями, які дорівнюють 1,5-2 грами на кілограм ваги. Джерела: риба, сир, яйця.

Дрібне харчування. Потрібно відмовитися від триразового харчування, в перебігу дня потрібно вживати їжу не менше 5 разів.

Потрібно пити велику кількість води, так як вона сприяє виведенню токсинів.

Слід виключити сіль.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Ні в якому разі не можна вживати фаст-фуди.

Сушитися вдома- можливо, варто лише поєднувати фізичні навантаження і правильне харчування.

Приклад найпростішого меню: воно складається з вівсянки, яку потрібно вживати щоранку, інші прийоми їжі складаються з курячої грудки і овочів. Після фізичних навантажень потрібно з’їсти сухі фрукти, або порцію протеїну.

Сушка підходить тільки здоровій людині. Адже люди з серцевими захворюваннями, вагітністю, травними проблемами не зможуть працювати над собою даним методом.

Процес впливає не тільки на тіло, але і на психіку. І відчувати значні перепади настрою можуть всі, навіть самі спокійні та врівноважені люди. Потрібно бути емоційно підготовленим до даного методу.