Сушка тіла

Марко

Updated on:

sushka

Сушка тіла – це процес, результатом якого є позбавлення організму зайвих жирових відкладень та придання тілу рельєфності. Цей спосіб активно використовують професійні бодібілдери та спортсмени.

Помилковим є судження, що сушка – це відмова від води. Насправді ж , це активна втрати жиру, а не зайвої рідини. Вода є невід’ємною складовою щоденного раціону, бо інакше нашому організму загрожує зневоднення.

Також помилково вважають, що сушка – це тотальне голодування. Як не парадоксально звучить, але прямий шлях до схуднення і позбавлення тіла від жиру – це регулярне і правильне харчування. Потрібно пам’ятати, що сушка робить ваше тіло рельєфним в тому випадку, коли Ви маєте м’язу структуру.

Сушка тіла – це комбінація фізичних навантажень та спеціальної дієти. Виконуючи рекомендації, за 5 тижнів Ви досягнете бажаного результату.

Запорука успіху – чітке дотримання раціону під час сушки. Основні принципи зводяться о зниження калорійності і збільшенню обміну речовин. Тільки так наш організм почне витрачати накопичені жирові відкладення. Для початку, слід відмовитись від швидких вуглеводних (солодке, вироби з борошна, картопля, солодкі напої) і замінити їх на повільні вуглеводні (каші, овочі). Допустимі продукти для раціону: крупи (гречка, рис), бобові, овочі, фрукти, зернистий сир, м’ясо курки чи індика.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Споживання вуглеводних продуктів краще перенести на першу половину дня, а ввечері взагалі відмовитись від них. Білкові продукти рекомендовано споживати регулярно впродовж дня.

Як вже повідомлялось, сушка – це комбінація раціону і тренувань, при чому в тренуваннях слід звернути увагу на кардіо тренування. Кардіо тренування полягає в активному і інтенсивному навантаженню, яке збільшує пульс і обмін речовин. До таких тренувань можна віднести біг, катання на велосипеді, аеробні вправи, фітнес заняття. Під час сушки намагайтесь рухатись якомога більше і жити активніше і інтенсивніше. Також слід не забувати про фізичні навантаження з додатковою вагою.

Під час сушки потрібну слідкувати за повноцінним сном і спати не менше восьми годин на день. Оптимальний термін сушки – 5 тижнів.

Сушка – це вірний спосіб досягнення розкішною фігури, проте цей шлях непростий. Від вас він потребує повної самовіддачі і неабияку силу волі. Маючи необхідну мотивацію Ви досягнете бажаних результатів.