Найбільша туристична виставка в Україні UITT’2018 відкриє нові горизонти світового туризму

fersht

Updated on:

800x800_uitt_2018_-1

З 28 по 30 березня у Києві пройде найбільша міжнародна туристична виставка в Україні UITT’2018 «Україна – подорожі та туризм». Провідні національні та світові туроператори представлять колосальну різноманітність маршрутів для внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму.

Грандіозні масштаби, десятки тисяч пропозицій турів на будь-який смак і можливості, насичена ділова програма, презентація всієї туристичної нерухомості, трансферів і пам’яток – протягом 24 років слугують візитною карткою UITT.

Щорічно під дахом МВЦ виставка об’єднує сотні компаній-учасниць, делегатів готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрії з України та більш ніж 30 держав. Відвідують захід понад 20 тисяч профільних фахівців і зацікавлених громадян з різноманітних куточків світу.

1

Виставка UITT закріпила за собою репутацію – головної події туристичної сфери України, міжнародного масштабу. Тут збираються ключові гравці туристичного ринку, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, для того щоб презентувати нові туристичні напрямки та ціни, укласти ділові контракти, обговорити проблемні питання галузі, а головне в цілому позначити основні тренди розвитку туристичного ринку на найближчий рік.

Виставка слугує ефективним майданчиком для презентації, ділового спілкування та обміну ідеями серед профільних фахівців галузі. Адже саме тут завжди збирається найякісніша цільова аудиторія.

2

Лідери галузі розуміють потенціал і можливості міжнародної виставки UITT, тому свою участь підтвердили такі компанії, як Coral Travel, ANEX Tour, Join UP !, TUI, Feeria, Travel Professional Group, Pac Group та інші.

Цього року до них вперше приєднаються компанії: Ernest Airlines, Adria Airways, Sanya Shengda TA, Online Bistro, 4Travel, Gino Paradise Aquapark, Pandora Travel, Tskaltubo Tourism Center, Doris, Louis Hotels Public, Enjoy Tatras, Atlantida Boutique Hotel, Hit Alpinea Kranjska Gora, Grand Hotel Rogaska, Sava Rogaska, Museum Hotel, Sava Hotels & Resorts, Зелена Буча, Plumeria Maldives та інші.

Свою участь в UITT’2018 підтвердили 25 країн, серед яких компанії з Італії, Китаю, Мальти, Мальдівської Республіки та США. На виставці будуть представлені національні стенди: Болгарії, Угорщини, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Марокко, Словаччини, Словенії, Палестини, Туреччини, Тунісу, України, Шрі-Ланки та стенд регіону Каталонія.

Традиційно організатори спільно з партнерами підготували ряд корисних заходів ділової програми, серед яких окремої уваги заслуговує круглий стіл Української Асоціації активного та екологічного туризму, а також заходи, організовані Національною Туристичною Організацією України, присвячені новій програмі «Турист України» та темі гастрономічного туризму в нашій державі.

3

Крім того, в рамках виставки заплановані відкриті семінари та презентації на стендах національних і закордонних експонентів. Учасники та відвідувачі заходу зможуть скористатися зручним мобільним додатком «UITТ», яке дозволяє максимально комфортно і продуктивно провести час, познайомитися з діловою програмою, спланувати зустрічі та дізнатися всі актуальні новини виставки. Також бажаючі зможуть полегшити логістичні витрати поїздки завдяки спеціальному сервісу «Go to UITT», який створений для пошуку попутників в різних регіонах нашої країни.

Завдяки UITT міжнародні партнери дізнаються про унікальний культурно-історичну спадщину та туристичні можливості України. Виставка проходить за підтримки: Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України, Національної туристичної організації України (НТО).

Паралельно з виставкою UITT’2018 пройде Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання «CleanExpo Ukraine 2018» та 18-й Конгрес індустрії краси Estet Beauty Expo. Одночасне проведення таких виставкових проектів надасть учасникам можливість залучити до співробітництва нову цільову аудиторію бізнес-представників суміжних індустрій з України та інших держав.

Весняна туристична виставка UITT – це головне місце зустрічі професіоналів туристичного бізнесу, майданчик для презентації повного спектру туристичних послуг, встановлення партнерських відносин і підписання вигідних контрактів.

Туристичний сезон починається з UITT!

Ласкаво просимо 28-30 березня!

Міжнародний виставковий центр (Україна, м Київ, Броварський пр-т 15)

Організатор – провідний виставковий оператор України ДП “Прем’єр Експо” (ITE Group Plc, Великобританія)

Детальніше на сайті www.uitt-kiev.com

Акредитація представників ЗМІ:

Олександр Казмиришин +380939738616

e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua