Організатори Вімблдону урівняють ціни на квитки жіночого і чоловічого фіналів

Nelegal

Updated on:

wimbledon2

Вімблдон встановить однакові ціни на квитки фіналів чоловічого та жіночого турнірів уже цього року. Раніше квитки на чоловічий фінал коштували дорожче, ніж на жіночий.

Торік максимальна ціна на квиток жіночого фіналу становила 200 фунтів стерлінгів, на чоловічий – 240 фунтів стерлінгів.

За інформацією Times цього року максимальні ціни на обидва фінали становитимуть 240 фунтів стерлінгів. Ціни на півфінали також будуть однаковими: жіночі матчі коштуватимуть до 210 фунтів стерлінгів, як і чоловічі. У жіночому фіналі одиночного розряду матч складатиметься з трьох сетів, у чоловіків буде фінал із п’яти сетів.

Це рішення ухвалили цього року, оскільки, ймовірно, виник значний інтерес до жіночого жеребкування, тому що Емма Радукану зіграє на Вімблдоні вперше після її приголомшливої перемоги на US Open.

Британська ракетка №1 Радукану зробила фурор на Вімблдоні минулого року, коли виграла три матчі поспіль і вийшла в четвертий раунд. Важливо і те, що Радукану претендендує на перемогу, предсавлючи Великобританію. Востаннє на жіночому турнірі перемагала британка у 1977 році – це була Вірджинія Вейд. Варто наголосити і на тому, що урівняння цін на квитки відбулось через 15 років після того, як зрівняли призові чоловіків і жінок.