Стало відомо, де проведуть наймасштабніший Чемпіонат світу з велоспорту

Nelegal

Updated on:

world-bicycle

Про це повідомляє Reuters.

Шотландія наступного року прийме найбільшу подію в історії велоруху, де вперше будуть представлені всі види спорту на єдиному чемпіонаті світу.

Протягом 11 днів серпня спортсмени змагатимуться за звання чемпіонів світу в 13 дисциплінах, серед яких шосейні, трекові, гірські велосипеди та BMX.

Містом-господарем чемпіонату стане Глазго. Та змагання пройдуть з 3 по 13 серпня 2023 року на усій території Шотландії.

Окремі чемпіонати світу раніше проводилися у різний час протягом року, але Міжнародний союз велосипедистів досяг своєї мети – продемонструвати всі спортивні дисципліни на “фестивалі велоспорту”.

Наразі відомо про шість місць для змагань, серед яких велотрек імені сера Кріса Хоя та BMX-центр у Глазго, решту місць ще визначають. Шосейні гонки відбуватимуться на мальовничих південних височинах Шотландії з фінішною прямою на Джордж-сквер у Глазго.

Міжнародний союз велосипедистів очікує на мільйон глядачів, що відвідають чемпіонат, а телеаудиторія у різних країнах світу, ймовірно, перевищить мільярд.

«Це буде просто найбільша велоспортивна подія, що коли-небудь проводили, і ми пишаємося тим, що місця у Глазго та по всій Шотландії будуть використовувати для творення історії велоспорту. Для мене велика честь, що UCI довірив нам проведення першого в історії чемпіонату світу з велосипедного спорту», – сказав керівник Чемпіонату світу з велоспорту 2023 року Пол Буш.

Раніше щорічні Чемпіонати світу з окремих велосипедних видів спорту проводили у різний час та у різних країнах.