![peremoga_1](https://prostoinfo.com/wp-content/uploads/2023/10/peremoga_1.jpg)
Українські спортсменки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко здобули золоті медалі молодіжного чемпіонату світу з пляжного волейболу, що пройшов на території Пхукету (Тайланд).
Про це повідомляє Федерація волейболу України.
На груповому етапі наші 18-річні спортсменки виграли всі матчі та вийшли у плей-офф з першого місця. У матчах на виліт українки по черзі вибили пари з Італії, Росії та Швейцарії.
![peremoga](https://prostoinfo.com/wp-content/uploads/2023/10/peremoga.jpeg)
У фіналі Хміль та Лазаренко зустрічалися з командою Іспанії, здобувши перемогу з рахунком 2:1 (21:17, 18:21, 17:15). Зауважимо, що Україна вдруге в історії перемогла на чемпіонаті світу U-21 з пляжного волейболу. У 2011 році “золото” виграли Сергій Попов та Валерій Самодай, а ось для нашої жіночої збірної це перша медаль в історії.
![peremoga_2](https://prostoinfo.com/wp-content/uploads/2023/10/peremoga_2.jpg)
![peremoga_3](https://prostoinfo.com/wp-content/uploads/2023/10/peremoga_3.jpg)