Як правильно вибрати двоспальний комплект постільної білизни?

fersht

Updated on:

postil

Постільної білизни в домі багато не буває – про це знає кожен. На сучасному ринку асортимент комплектів просто вражає. На вибір покупця – різноколірні й однотонні вироби різних розмірів і варіантів комплектації. Особливий попит має двоспальна постільна білизна. Вона оптимально підходить за параметрами для сучасних ліжок.

Від якості постільної білизни залежить насамперед наш комфорт під час відпочинку. Не менш важливо підібрати правильний дизайн. Якщо колір і малюнок не будуть відповідати оформленню інтер’єру, то добитися бажаної гармонії, яка повинна бути в кімнаті, не вийде. А ще потрібно гарно орієнтуватися у форматах. Точно установлених стандартів, яких би дотримувалися виробники при пошитті двоспальних комплектів, немає. До категорії постільної білизни, яка нас цікавить, можна сміливо відносити відомі нам євро-комплекти, а також формат King Size. Щоб не прогадати з вибором, варто знати, на що звертати увагу.

Із якої тканини краще вибрати комплект
Перше, на що користувач звертає увагу під час вибору, – матеріал. Найбільший попит має двоспальна постільна білизна з атласу, попліну, жакарду, бавовни, шовку, сатину, бязі, ранфорсу. Детальніше про переваги кожної тканини – далі.

Бавовна
Виробляється з природної сировини, не викликає алергічні реакції та подразнення, підходить для чутливої шкіри, має покращенні гігроскопічні властивості, не створює парниковий ефект, чудово пропускає повітря. Вироби з бавовни м’які та приємні на дотик, гарантують комфортний сон.

Шовк
М’яка, ніжна, благородна тканина, яка дарує неймовірні відчуття під час відпочинку. Раніше вважали, що на шовкових простирадлах могли спати тільки аристократи та високопоставлені вельможі. Для виготовлення постільної білизни використовують китайський, японський і турецький шовк. Найбільш популярний – японський варіант. Тканина дуже дорога, але за якістю значно перевершує всі інші, єдиний великий недолік постільної білизни із японського шовку – потреба в ретельному та складному догляді.

Ранфорс
Комплекти з цього полотна вважаються оптимальним рішенням. Вони доступні за ціною, різноманітні за дизайном, не вицвітають, безпечні у використанні, практичні, не зминаються, служать багато років, не втрачаючи свої основні властивості та привабливий вид. До переваг комплектів із ранфорсу можна віднести гігроскопічність, відмінну теплоізоляцію. Їх легко прати, не треба прасувати та довго сушити. М’які підковдри, простирадла й наволочки подарують відчуття максимального комфорту та забезпечать міцний сон, потрібний для повноцінного щасливого життя. На https://bedroom.ua/uk/ua-spalnya/postilna-bilyzna/dvuspalnyj двоспальна постільна білизна з ранфорсу реалізується за доступною ціною. Купити комплекти можна в роздріб й оптом. Із широкого різноманіття дизайнів навіть найвибагливіший покупець знайде для себе ідеальний варіант.

Якого розміру повинні бути двоспальні комплекти?
Розмір простирадл і підковдр може бути різним. Одні виробники шиють моделі шириною 230 см, довжиною 275 см. В інших стандартом вважаються довжина 220 см, ширина 200 см. Також можна зустріти двоспальні комплекти, в яких параметри простирадл і підковдр – 260 на 220 см. При виборі обов’язково звертайте увагу на розміри власного ліжка. Наволочки можуть бути 70 на 70, 50 на 70, 60 на 60 см.

Найкращі виробники постільної білизни
Брендів домашнього текстилю на українському ринку дуже багато. Найкращими вважаються Lotus й Iris Home. Обидва бренди українські. Продукція Lotus підкорила серця не тільки вітчизняних користувачів, але й покупців у багатьох країнах Європи. До переваг двоспальної постільної білизни бренду відносять неймовірну якість, стійкі та різноманітні кольори, низьку вартість попри чудові характеристики та властивості.

Iris Home – ще одна вітчизняна торгова марка, не менш популярна в нашій країні та за її межами. Текстиль для дому бренду перевершує за декоративними й експлуатаційними властивостями продукцію багатьох європейських виробників. Компанія піклується про своїх клієнтів, тому якості товарів приділяє якнайбільше уваги.