Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
Про здоров'я
Сніданок - чому потрібно снідати і в чому його користь?

На думку дієтологів, сніданок повинен бути невід'ємною складовою початку кожного дня. Що ж такого особливого в ранковому прийомі їжі і чому від нього не рекомендується відмовлятися ні одній людині незалежно від віку і статі?

читати далі...
Про здоров'я
Ранкова зарядка за 5 хвилин

Усі лікарі та фітнес тренери ледь не кричать про користь раннішньої зарядки. Можливо варто спробувати й вам? Тим паче, що зарядка займе всього 5 хвилин вашого ранку!

читати далі...
Про здоров'я
Пізня вечеря - що з'їсти, щоб схуднути

В дійсності твердження, що їсти після 18:00 шкідливо, є не зовсім вірним. Воно стосується лише тих людей, які звикли рано лягати спати. Справа в тому, що споживати їжу рекомендується дієтологами за три-чотири години до запланованого часу сну. Ми розповімо вам, які продукти вживати на вечерю, щоб не ...

читати далі...
Про здоров'я
5 порад, щоб схуднути без дієт та тренажерного залу

Хочете схуднути без дієт та не відвідуючи тренажерного залу? Ми розповімо вам 5 порад, як можливо це зробити.

читати далі...
Про здоров'я
Як правильно набрати м'язову масу. Поради по набору маси

Для збільшення ваги тіла необхідно дотримуватися правильну стратегію харчування, інтенсивно тренуватися і вживати сучасні харчові добавки. Ми дамо вам декілька порад як правильно набрати м'язову масу.

читати далі...
Про здоров'я
Кращі харчові добавки для бігунів

Перед кожним спортсменом, який тренує витривалість, рано чи пізно постає питання, що можна зробити для покращення своїх результатів, окрім наполегливих тренувань. Головним цьому питанні є, звичайно ж, збалансоване харчування, яке забезпечує енергією всі види діяльності. Однак не варто недооцінювати ...

читати далі...
Про здоров'я
Як правильно бігати восени і взимку

Декілька порад для тих, хто хоче почати бігати восени чи взимку

читати далі...
Про здоров'я
Які сухофрукти корисні взимку?

Сухофрукти - поліпшать настрій і піднімуть життєвий тонус

читати далі...
Про здоров'я
Як уникнути набору зайвих кілограмів з віком: 7 принципів

Якщо тобі доводиться боротися із зайвими кілограмами, запам'ятай наші поради і, головне, притримуйся їх. Тоді ти переконаєшся, що вік і зайва вага зовсім несумісні поняття.

читати далі...
Про здоров'я
10 причин почати бігати вже сьогодні

Якщо ви плануєте почати бігати, але ніяк не наважитесь - ось десяток причин вийти на пробіжку вже сьогодні. Корисною стаття буде й для тих, хто вже займається бігом щоденно.

читати далі...