Як прискорити спалювання жирів в організмі

Катерина

Updated on:

Якщо ви тренуєтеся з метою схуднення в області живота, сідниць, боків і ніг, необхідно здійснювати різні види стрибків. Існує багато варіантів, які можна практикувати окремо і поєднувати разом в програмі тренувань.

yakpriskoritispalyuvannyazhiru

Як прискорити спалювання жирів в організмі

1. Їжте дрібними порціями. Дрібне харчування не дозволяє метаболізму сповільнюватися. До того ж воно оберігає вас від переїдання внаслідок сильного голоду, який настає, якщо ви довго не їли. Приймайте їжу 6 разів на день. До того ж намагайтеся не робити перерву між прийомами їжі більше, ніж 3 години.

2. Не пропускайте сніданок. З точки зору прискорення метаболізму, сніданок – найважливіший прийом їжі. Коли ви спите, ваш метаболізм сповільнюється. Тому, якщо ви пропускаєте сніданок, то до обіду ваш організм спалить набагато менше калорій, ніж міг би, якби ви поснідали. Почніть день зі сніданку в 400-500 калорій з високим вмістом складних вуглеводів: зернові пластівці або каша, фрукти, овочі, цільнозерновий хліб. Перетравлення складних вуглеводів займає більше часу, тому почуття голоду довше не наступає.

3. Їжте більше білків. Підвищений вміст білків в кожному прийомі їжі прискорює метаболізм. Для перетравлення білків травній системі потрібно більше енергії, ніж для перетравлення жирів або, наприклад, крохмалю, тому він спалює більше калорій. У вашій дієті білки повинні складати 20-35%, при такому співвідношенні організм спалює додатково 150-200 калорій в день.

4. Пийте зелений чай. Зелений чай не тільки допомагає боротися з канцерогенними речовинами, він до того ж має здатність прискорювати метаболізм. Згідно з дослідженнями, у людей, які п’ють зелений чай 3 рази в день, обмін речовин прискорюється на 4%, тобто ви зможете спалювати зайві 60 калорій в день, що може привести до втрати близько 3 кілограмів на рік.

5. Пийте більше води. При щоденному прийомі 1,5 літрів води, метаболізм прискорюється на 30%. Це дозволить спалювати щорічно додатково 17 400 калорій, що рівноцінно втраті 2,5-3 кілограмів.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

6. Уникайте алкоголю. Пригнічуючи центральну нервову систему, алкоголь значно уповільнює ваш метаболізм. Дослідження британських вчених довели, що при прийомі алкоголю разом з висококалорійною їжею організм спалює менше жиру і більше відкладає.

7. Їжте молочні продукти. Жінки, які їдять молочні продукти з низьким вмістом жиру 3-4 рази на день, спалюють на 70% більше жирів. Кальцій спонукає організм спалювати зайвий жир швидше, причому щодня слід споживати 1 200 мг кальцію. Проте, просто приймати кальцій в таблетках практично марно. Найкращий результат дає споживання самих молочних продуктів.

8. Їжте рибу. У тих, хто регулярно вживає в їжу рибу і морепродукти, в організмі знижений рівень гормону лептину. Це дуже добре, оскільки існує залежність між високим рівнем лептину і низьким метаболізмом і ожирінням. Постарайтеся 3-4 рази в тиждень їсти рибу жирних сортів: лосось, тунець і інші.