Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Скільки білка потребує жіночий організм


na_golovnu_zhinka_v_sporti.jpg (223.54 Kb)

Кожна клітина нашого тіла містить білок. Ось чому так важливо споживати досить білка! Рекомендовані норми білка - 0,8 г на кг ваги тіла. А якщо ви регулярно тренуєтеся, то забудьте про ці норми. Вашому тілу потрібно більше білка, щоб запустити відновлення після тренування і підтримувати зростання м'язів!

Дослідницький центр Університету Південної Флориди вивчив, як різні кількості білка впливають на композицію тіла жінок. У цьому дослідженні брали участь дві групи жінок, які тренувалися на нарощування сили протягом 8 тижнів. Одна група жінок дотримувалася високобілкової дієти, друга – низькобілкової.

bilok1.jpg (43.74 Kb).
. .

У високобілковій групі пропонувалося вживати 2 г білка на 1 кг маси, включаючи 25 г ізоляту до і після кожного тренування. У низькобілковій групі їли 1 г білка на 1 кг маси тіла, включаючи 5 г ізоляту до і після тренування. Кожна учасниця повинна була чітко дотримуватися норми білка, а жирів і вуглеводів вони їли стільки, скільки хотіли. В кінці дослідження ті жінки, які сиділи на високобілковій дієті, набрали більше м'язової маси (2 кг) в порівнянні з низькобілковою групою (0,6).

Ці результати підтверджують те, що ви вже знаєте: якщо жінки, особливо ті, хто активно тренується, їдять більше білка, вони набирають більше м'язової маси в порівнянні з тими, хто дотримується низькобілкової дієти.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

zhinka_sport_bilok.jpg (140.98 Kb) . . . .

Жінки на високобілковій дієті втратили більше жирової маси, ніж жінки на низькобілковій дієті, незважаючи на те, що вони вживали більше калорій! Група жінок, яка була на високобілковій дієті втратила в середньому по 1,08 кг жиру, на низькому - 0,7 кг жиру.

bilok2.jpg (73.75 Kb)

Якщо ваша мета - набрати м'язову масу і втратити жир – вам потрібно дотримуватися високобілкової дієти. Рекомендується 2 г білка на 1 кг маси тіла для поліпшення будови тіла і кращого відновлення.


Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Про здоров'я

Схожі публікації