Чому варто почати ходити на фітнес з коханим

Катерина

Updated on:

s_muzhem_2

Спільні тренування здорово підтримують психологічний клімат. Початок спільних тренувань – відмінний старт для відновлення відносин, до того ж це весело. Навіть якщо ваші відносини щасливі і здорові, вам все одно є сенс тренуватися в парі.

Чому варто почати ходити на фітнес з коханим?

Це зміцнює ваші почуття

Коли ви тренуєтеся разом, ваш партнер бачить вас сильною і підтягнутою. У вас виникають нові спільні спогади, життя стає більш насиченим.

Ви відчуваєте зв’язок

Заняття спортом допомагає людям відчувати емоційний зв’язок з партнером, це робить їх ближче, так як виникає певний контекст, в якому треба бути тут і зараз, щоб контролювати ситуацію. Коли люди відчувають зв’язок, зростають їхні почуття.

. .

s_zhenoi

Ви відчуваєте підтримку

Коли партнер мотивує вас, ви будете дотримуватися свого спортивного режиму. А ще, коли ви займаєтеся в парі, ви досягаєте своїх фітнес-цілей швидше. Тренування допомагає знайти спільну мету – залишатися у формі.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Ви відчуваєте себе впевненіше

Під час тренувань вивільняються гормони, завдяки яким ви відчуваєте впевненість в собі, відчуваєте себе комфортніше. Ендорфіни, що вивільняються під час тренування, викликають почуття задоволення. Коли ти впевнений в собі, ти менше порівнюєш себе з іншими.