Як формуються ціни на вініри

admin

Updated on:

ppoo

Вініри є одним із найкращих способів корекції дефектів зубів. Ці накладки здатні наділити свого власниками ідеальною посмішкою та гарними зубами.

Вартість вінірів

Коли людина зважилася на встановлення керамічних накладок, то першим питанням, яке їй прийде в голову, буде питання про ціни на вініри, адже кожному відомо, що це достатньо дорога процедура. Вартість цієї інноваційної стоматологічної послуги складається з ряду факторів, серед яких є:

  • вид накладок;
  • послуги стоматолога, який буде кріпити вініри;
  • ціна використовуваних матеріалів.

Але зрозуміло, що заощаджувати на цій процедурі зовсім не варто, адже від її результату буде залежати ваше здоров’я та краса. Середня вартість одного вініра залежить від виду матеріалу, з якого він виготовлений, способу його виготовлення та виду накладок.

Види накладок для вінірів

Види накладок для вінірів впливають на їх остаточну вартість. Накладки бувають:

  • керамічні;
  • цирконієві;
  • композитні;
  • фарфоров

Керамічні накладки виготовляються з міцного фарфору, який найбільш пасує до натуральної зубної емалі. Вони мають високу стійкість, напівпрозорість та стабільність кольору. Ці якості матеріалу дозволяють вінірам не виділятися з загального зубного ряду. Керамічні накладки використовують для передніх зубів та кликів. Як правило, цей вид матеріалу частіше встановлюють на депульповані зуби. Ціна на керамічні накладки вище, ніж на композитні.

Накладки з діоксіду цирконію мають підвищену міцність. В основі цього матеріалу — цирконієвий каркас, виготовлений за технологією CAD/CAM. У порівнянні з керамічними накладками з фарфору, вони мають більш довгий строк експлуатації, тому їх вартість значно вища, ніж вартість накладок з фарфору. Деякі фахівці не рекомендують встановлювати накладки з цирконію, тому що вони не приклеюються до зубів та не мають флюоресценції.

Композитний вид накладок виготовляють з пломбуючого матеріалу. Це один із бюджетних видів накладок, які ставлять на один або два зуба.

Окремим видом накладок є люмініри. Це спеціальні пластини товщиною до 0,2 мм зі стійкого фарфору. Ці пластини кріпляться на емаль зубів за допомогою спеціального состава.