Кому можна загартовуватися, а кому – ні? Процедури по загартовуванню корисні для будь-якої людини, адже після цього в організмі піднімається працездатність та витривалість. Стосуються ці зміни і психологічного стану людини. Людина стає більш наполегливою, цілеспрямованою і урівноваженою.
Головним принципом загартовування є послідовність. Необхідно поступово, крок за кроком привчати свій організм до низьких температур і холодної води. Особливо це стосується – маленьких дітей, людей більш похилого віку, людей які страждають хронічними захворюваннями. Не дотримуючись цього головного принципу, можна зашкодити здоров’ю.
. . . .
Цікаве про загартовування:
1. Загартовування тренує серцево-судинну систему людини. Температурні перепади звужують і розширюють наші судини. Внаслідок цього поліпшується кровотік по всьому організму.
2. Загартовування допомагає при алергічних реакціях.
. . . .
Починайте з малих навантажень. Поступово збільшуйте час впливу, але тоді, коли після своїх процедур ви перестанете відчувати бадьорість і активність.
Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт
Загартовування водою – найбільш популярне. Рекомендована температура з якої найкраще починати свій шлях до здоров’я – це 33-36 градусів. Поступово знижуйте температуру через кожні п’ять днів регулярних тренувань на кілька градусів. Таким чином, через кілька місяців ви зумієте досягти оптимальної температури для загартовування організму за допомогою [center]води в 10-12 градусів.
Коли загартовування може принести шкоду
Категорично заборонено загартовуватися під час захворювань, які викликають підвищення температури тіла.