Найкращі вправи для здорового і міцного сну!

Катерина

Updated on:

zdorovii_son

Здоровий сон необхідний людині як повітря. Він є необхідною умовою для життєдіяльності організму людини. Без нього неможливе відновлення роботи клітин мозку і всього організму.

Пропонуємо вам, найкращі вправи, які допоможуть зробити ваш сон міцним і здоровим. Вправи дуже прості, тому, навіть новачок впорається з ними без проблем. Якщо ви робите вправи в перший раз, рекомендується не залишатися в них занадто довго.

Найкращі вправи для здорового сну

Поза дитини

Ця поза розтягує стегна. Заспокоює розум і допомагає зняти стрес і втому. Знімає напругу в спині і шиї. Поки ви перебуваєте в позі дитини, обов’язково дихайте глибоко.

ditini2

. .

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Поза метелик

Більшість з нас не може лежати в цій позі. Наші коліна будуть на відстані, як мінімум, кількох сантиметрів від поверхні. Тому, щоб розслабитися, покладіть згорнуту ковдру або подушку під кожне коліно. Дихайте глибоко, до самого низу живота.

shvach_ug

. . . . .

Покачування з боку в бік

Лежачи на спині, візьміться за коліна (як показано на малюнку). Покачайтеся з боку в бік. Це відмінний спосіб розтягнути і масажувати нижню частину спини після довгого дня. Дозвольте вашим ногам повністю розслабитися.

z_storoni_v_storonu

. . . . .

Поза скручування

Лежачи на спині, підніміть коліно, а потім дайте йому впасти на праву сторону. Тут теж потрібно, щоб обидва плеча якомога більше розслабилися на поверхні. І так, дихати! Потім повторіть позу з іншого боку.

spini_lezha

. . . . .

Поза рибки

Лежачи на спині, руки помістіть під сідниці (так як на фото). Ефект полягає в тому, щоб м’яко підняти верхню частину тіла і максимально розкрити грудну клітку.

riba