7 способів вставати раніше

DaydreamerGreen

Updated on:

vstavaty_rano_1

Існує величезна кількість порад, як вставати раніше, але багато із них малоефективні, хоча й цікаві. Якщо ви почуваєтесь «совою», але дуже хочете перетворитись на справжнісінького «жайворонка», ось вам кілька справді дієвих порад, що допоможуть прокидатись раніше!

Вдале завершення дня

Підходить нічний час, тож лягайте спати. Лягати спати рано – важливо. Просто перенесіть всі незавершені справи на завтра, визнайте, що не всесильні і встигнути все – просто неможливо. Дозвольте своєму організмові відключитись раніше, аби він мав сили вступити в роботу із раннього ранку.

. . . .

«Не круглий» час прокидання

Поставте будильник не на круглий час. 5:50, 6:10 – тоді у вас ще буде час повалятись в ліжку, адже ми так часто собі це дозволяємо у невдалий час.

Ставте будильник якнайдалі

Налаштуйте будильник так, аби він звучав якнайгучніше, і ставте його якнайдалі. Рано чи пізно вам доведеться зупинити шум, що не дає заснути ще на хвилину, тож вам доведеться встати із ліжка, а це означає, що ви прокинетесь, а організм приготується до руху.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Завжди прокидайтесь в один час

Раннє прокидання має увійти в звичку. Навіть якщо ви повернулись додому о третій ночі, змусьте себе прокинутись в потрібний час. Як би там не було, під час денного сну людина відпочиває швидше, тож дозвольте собі денну перерву і трохи задрімайте. Але якщо ви систематично приходите додому о третій ночі, думаю, варто відмовитись від ідеї рано вставати, або ж відмовитись від таких пізніх повернень додому.

Уявіть перед сном, як легко ви прокинетесь

Цей спосіб допомагає більшості людей. Перед сном не думайте про те, як ви не виспитесь, як важко буде прокинутись і як не хочеться цього робити. Навпаки, уявіть, як легко вам вдасться спуститись із ліжка, якими повними енергії ви прокинетесь, як будильник не буде вас дратувати, ви легко його вимкнете, готові до роботи та нових звершень.

Вас чекають великі справи

Починайте свій день із якоїсь надихаючої, мотивуючої фрази. Можливо, нехай її вибиває на будильнику текстом, або ж запишіть її для рингтону. Якщо це для вас занадто, то повторюйте її в думках або вслух. Не забувайте, сьогодні вас чекають великі справи і весь світ буде ваш!

Разом – веселіше

Якщо вже зовсім важко, знайдіть людину, що зможе допомогти. Це може бути друг, котрому потрібно відправити смс повідомлення або електронного листа. Може бути дружина, що вже зробила каву, отже потрібно вставати.