Blog

Вправи для зміцнення ніг

Найкращі альтернативи жиму для ніг

Diana Litvinchuk

Зміцнення м'язів ніг дуже важливе, незалежно від того, чи ви професіонал у спорті, чи любитель ходити пішки. Як і всі силові вправи, жим ногами зміцнює м'язи, знижує ризик травм і протидіє віковій втраті м'язів. Чудовою вправою, щоб зміцнити ваші ноги є вправа, яка виконується шляхом притискання ніг до обтяжень на тренажері для жиму ногами. Проте вам необов'язково мати вдома такий тренажер або ходити у спортзал. Ви можете використати альтернативи, наприклад, використання гумових стрічок для заміни ваги тренажера для жиму ногами, присідання, випади та широкі стрибки.

Користь кульбабки

Кульбаба, яка користь?

Diana Litvinchuk

Жовті квіти, листя та навіть коріння кульбабки містять багато користі для здоров'я людини. Більшість садівників її ненавидять і називають бур'яном, хоча багато століть люди використовували цю жовту квітку в медицині. Кульбаби часто можуть входити до складу салатів, трав'яних чаїв та добавок, де їх використовують як природний засіб для підтримки контролю рівня цукру в крові та зміцнення здоров'я шкіри, печінки та серця.

корисні продукти від високого тиску

Що краще їсти від високого кров’яного тиску?

Diana Litvinchuk

Високий кров'яний тиск (гіпертонія) — головним фактором ризику серцево-судинних захворювань, якому можна запобігти. Зміна способу життя та створення індивідуальної дієти також можуть допомогти знизити рівень артеріального тиску і зменшити ризик серцевих проблем. Рекомендовано порадитися зі своїм лікарем, щодо дієти та вживання деяких продуктів.

Насіння льону користь

Переваги меленого насіння льону: чи дійсно воно корисніше за ціле?

Diana Litvinchuk

Насіння льону — це маленька, але потужна насінинка, що володіє безліччю корисних властивостей. Це багате джерело омега-3 жирних кислот, клітковини, та інших поживних речовин, які можуть значно покращити ваше здоров'я.

Зумба

Зумба, які особливості цього спорту?

Diana Litvinchuk

Зумба — це чудовий варіант для тих, хто не любить класичний фітнес. Що може бути краще, ніж танцювальне тренування? "Танцювальна вечірка" була створена в Колумбії відомим фітнес-тренером Альберто «Бето» Пересом у 1990-х роках. Учасників заохочують рухатися в такт музиці, а не точно слідувати всім тонкощам хореографії. Так, зумба – це тренування, яке насамперед є серцево-судинною діяльністю та допомагає розвивати витривалість під час спалювання калорій. Які ще переваги та особливості зумби ви повинні знати — читайте у нашій статті!

4 типи вправ для збереження активності

4 типи вправ для збереження активності, рухливості та чудового самопочуття

Diana Litvinchuk

Проста аксіома, але така важлива для здоров'я — виконання фізичних вправ. Так, варто бути відвертими, що зазвичай ми обираємо те, що нам подобається і не задумуємось, чи взагалі такий тип активності нам підходить? Тому як ви можете зрозуміти, що деякі досить важливі аспекти фізичних вправ і фітнесу можуть ігноруватися. Ми пропонуємо вам ознайомитися із прикладами вправ, які корисні для всього тіла.

Як правильно віджиматися?

Лайфхаки, які допоможуть навчитися віджиматися правильно

Diana Litvinchuk

Віджимання — це класична вправа зі своєю вагою, яка чудово взаємодіє із верхніми частинами м'язів (грудна клітка, плечі, біцепси, спина, трицепси, сідниці тощо). Коли ви відтискаєтесь від підлоги, ви тонізуєте майже усі м'язи свого тіла, тобто таким чином ви прискорюєте метаболізм, спалюєте значну кількість калорій, а також допомагаєте покращити свою поставу. Проте для більшості початківців ця вправа може бути занадто складною у виконанні, тому ми підготували маленькі хитрощі та поради, які допоможуть вам навчитися цій класні й корисній вправі.

Що їсти, щоб покращити пам'ять і когнітивні функції?

Що їсти, щоб покращити пам’ять і когнітивні функції?

Diana Litvinchuk

Наш мозок, як головний центр управління нашим тілом, контролює серце, дихання легенів та відповідає за ваші рухи, відчуття і думки. Вживання певних харчових продуктів може допомогти вам підтримувати мозок у найкращому робочому стані. Ми підготували для вас підбірку корисних продуктів для здоров’я вашого мозку та покращення пам’яті.

Вправи для полегшення болю у верхній частині спини, шиї тощо

Вправи для полегшення болю у верхній частині спини та шиї

Diana Litvinchuk

Якщо ви страждаєте від болю у спині, то вашим рятівником можуть стати легкі розтяжки й зміцнювальні вправи. Часто причини болю у спині можуть бути пов'язані з тим, що ви довгий час проводите за своїм смартфоном або комп'ютером згорбленими; також біль у спині може виникати через травму. Ми зробили для вас підбірку із легкими, проте динамічними вправами та розтяжками, які точно допоможуть вам зменшити біль у верхній частині вашої спини та шиї.

Користь арахісу для здоров'я людини

Арахіс, яка його користь?

Diana Litvinchuk

Дивно, але арахіс насправді не належить до родини горіхових. Його відносять до бобових, разом з такими продуктами, як зелений горошок, соя та сочевиця. Арахіс, ймовірно, походить з Південної Америки, з Бразилії або Перу. У Південній Америці вчені знайшли глиняний посуд у формі арахісу віком 3500 років, а також прикрашений арахісом.

12371 Next