Blog

Тренування для всього тіла

Які групи м’язів краще тренувати разом?

Diana Litvinchuk

Коли багато людей розглядають тренування, вони часто уявляють аеробні вправи, такі як біг або їзда на велосипеді. Безумовно, що ці види вправ важливі для зміцнення серця та легенів. Однак повноцінна програма тренувань також має включати силові вправи, розтяжки та тренування рівноваги.

Як сироїдство впливає на здоров’я?

Як сироїдство впливає на здоров’я?

Зуєва Анастасія

Сироїдство набуло значної популярності у світі. Попри це, чимало людей сперечаються тсосовно того, чи є в ньому користь? Давайте розбиратись.

флай йога

Флай йога: все, що вам потрібно знати, щоб почати!

Diana Litvinchuk

Заняття, яке здійснюється у повітрі, створене для тіла та розуму. Ця форма йоги поєднує грацію поз, зосередженість та спокій, дозволяючи з практикою зануритися у світ повітря та нових можливостей для руху. Флай йога — це не просто фізичні вправи; це спосіб занурення в простір, де ви звільняєтеся від гравітації, дозволяючи тілу та думкам вільно рухатися.

Зимова пробіжка

Які переваги пробіжки взимку? Та як правильно до неї підготуватися?

Diana Litvinchuk

Настає зима, і спокуса пропустити тренування через сніг, лід або холод не є рідкістю. Більшість людей використовують зимову погоду як виправдання для відмови від фізичних вправ. Фізичні вправи на свіжому повітрі, включаючи біг взимку, мають свої переваги. Вони сприяють підвищенню рівня вітаміну D в організмі та дозволяють забезпечити необхідний рівень фізичної активності, рекомендований медичними фахівцями. Важливо підходити до зимових тренувань обережно. Ось декілька порад, які допоможуть залишитися в безпеці та комфортно в такій погоді.

Переваги ходьби

Чи корисна ходьба для вас?

Diana Litvinchuk

Ходьба – корисна фізична активність для будь-якого віку та рівня підготовки, яка має численні переваги для здоров’я. Ця активність може не лише допомогти у профілактиці різних захворювань, а й сприяти подовженню життя. Ходьба легко вбудовується у щоденний розпорядок. Вам потрібна лише стійка пара кросівок, щоб розпочати. Детальніше про переваги ходьби читайте далі.

як м'ячі для масажу допомагають від болей у м'язах

М’ячі для масажу: все, що ви хотіли знати, але не питали

Зуєва Анастасія

Сидяча робота сє невід'ємною частиною нашого життя. Як наслілок, виникають болі в м'язах. Вирішити цю проблему допоможуть м'ячі для масажу.

Розтяжка спини

8 розтяжок, які потрібно робити перед сном

Diana Litvinchuk

Існує багато чудових методів покращення сну, від ромашкового чаю і до ароматерапії. А як щодо легкої розтяжки? Ця проста практика може допомогти заснути швидше та поліпшити якість вашого сну. 

чорний шоколад

Які переваги чорного шоколаду для здоров’я?

Diana Litvinchuk

Споживання помірних кількостей чорного шоколаду з високим вмістом какао може забезпечити вас антиоксидантами та мінералами, а також захистити від серцевих захворювань. Але варто пам’ятати, що він також може містити багато цукру й калорій.

вправа "собака-пташка"

Як отримати максимум користі від домашніх тренувань? Виклик для всього тіла

Diana Litvinchuk

Безумовно вдома ви можете тренуватися без спеціального обладнання, використовуючи техніки йоги або силові вправи, які базуються на вазі вашого тіла для опору. Отже, якщо спортзал не ваше місце або ви маєте мало часу, створіть собі зону тренувань у вітальні та готуйтеся до фізичної активності. Пропонуємо вам приклади вправ з власною вагою, які ми розглянемо нижче. Розпочинайте з того, з чого вам комфортно, і поступово рухайтеся далі.

чоловік розтягує спину

Зменште біль у спині за допомогою цих 7 розтяжок

Diana Litvinchuk

Біль у попереку — це загальний проблемний стан більшості людей, які ведуть сидячий образ життя. Також він може бути викликаний різними факторами. Деякі види розтяжок можуть допомогти зменшити цей біль та покращити гнучкість запалених м'язів.

12369 Next