5 найкращих вправ для схуднення живота вдома + відео

fersht

Updated on:

Прості вправи для схуднення живота

Для того, щоб позбутися від зайвої ваги потрібно правильно харчуватись, пити багато рідини та вести активний спосіб життя. Якщо у вас немає багато вільного часу, проте велике бажання схуднути в животі та привести його в тонус, тоді саме для вас ми підібрали 5 найкращих вправ для схуднення живота вдома. Даний комплекс не забере у вас багато часу, проте задіє всі м’язи живота. Не забудьте перед виконання комплексу зробити легку розминку на всі групи м’язів, для того щоб підготувати їх для навантаження та уникнути отримання травм.

Прості вправи для схуднення живота – Альпініст

1. Вихідне положення планка, впираєтесь на долоні, ноги на носках. Голова, шия та спина мають йти однією лінією. Прес напружений.

2. По черзі підтягуємо коліно до грудей, фіксується таке положення на 2 секунди і повертаємось в початкове положення.

Час виконання вправи 20-60 секунд.

Прості вправи для схуднення живота – Велосипед

Вихідне положення лежачи на спині, руки за головою, прес напружений. Праву ногу піднімаєте до кута 45 градусів і лівий лікоть тягнете до правого коліна, ліва нога випрямлена проте не торкається підлоги і навпаки.

Кількість повторень 3 по 15-25 разів для кожної ноги.

Прості вправи для схуднення живота – Планка з підняттям ніг

1. Вихідне положення планка на ліктях, спина рівна, прес напружений поперед рівний.

2. Зберігаючи позицію піднімайте ногу по черзі над головою. Носок тягніть на себе. Зберігайтесь в такій позиції декілька секунд і змінюйте ногу.

Кількість повторень 15-25 на кожну ногу по 3 підходи.

Прості вправи для схуднення живота – Ножиці

1. Вихідне положення лежачи, прес напружений. Ноги підніміть над землею на 10-15 см, руки під сідницями, поясниця розслаблена. За рахунок м’язів живота розводьте ноги в сторони а пізніше схрещуйте таким чином, щоб права нога була вище лівої і навпаки.

Закінчити цей комплекс вправ рекомендується класичною планкою від 60 до 80 секунд.