Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Вправи для схуднення ніг


Таємниця прекрасних ніг - це щоденні прогулянки. Якщо є можливість робіть прогулянки на підборах. Ходіть періодично на носках, а не на п'ятах. Це добре для Вашої системи кровообігу. Якщо є можливість запишіться в секцію танців. Танцюйте і пританцьовуйте при кожній найменшій можливості. Під час сну намагайтеся класти ноги на м'яку підставку, що б ваші ноги були трохи підняті.

krasivinogivpravistrunki.jpg (150.3 Kb)

Вправи для схуднення ніг

1) «Ножиці»

Лягаємо на спину і піднімаємо свої ніжки під кутом 45 градусів і по черзі розводимо їх хрест-навхрест. Виконуємо вправу 3 підходи по 10 повторів.

2) «Велосипед»

Лежачи на спині, піднімаємо зігнуті в колінах ноги вгору і виконуємо рухи, як ніби ви їдете на велосипеді. Вправу виконуємо 3 підходи по 12 повторів.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

3) Згинання і розгинання ніг

Лягаємо на спину, зігнуті в колінах ноги піднімаємо вгору і випрямляє. Повертаємося в початкове положення. Робимо 3 підходи по 8 повторів.

4) Розведення колін в положенні сидячи і лежачи

Розводимо зігнуті в колінах ноги, стримуючи їх руками з силою для більшого опору. Робимо 3 підходи по 6 повторів.

Виконуючи цей нескладний комплекс вправ ви швидко досягнете схуднення ніг і вони завжди будуть стрункими і красивими.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації