5 причин, чому вам слід тренуватися вдома

Катерина

Updated on:

Причин не займатися вдома можна знайти дуже багато, але дозвольте привести 5 причин, чому вам необхідно тренуватися вдома.

5prichintrenuvannnvdoma

1) Відеотренування абсолютно безкоштовні. Одне заняття з тренером в тренажерному залі коштує в середньому 100 -150 грн, а Youtube-тренування не коштуватиме вам нічого. І якою б не була ваша фінансова ситуація, ми радимо спробувати заощадити кілька гривень, а гроші витратити на нове плаття, яке підкреслить результат.

2) Ви тренуєтеся з найвідомішими фітнес-інструкторами світу . До ваших послуг Тоні Хортон, Джилліан Майклс, Боб Харпер, Тера Стайлз, Трейсі Андерсон та ін. Вони тренують кінозірок і співаків, моделей Victoria Secret, допомагають схуднути найтовщим людям Америки на різних ТВ-шоу, пишуть книги і мають мільйони підписників в соціальних мережах. Ви теж можете тренуватися з ними.

3) Ваша техніка поліпшується. В процесі групових занять ми часто дивимося по сторонах. Нам цікаво, що і як роблять інші або сам тренер. У тренажерному залі часто задіяні тренажери, тому ми багато уваги приділяємо їм. Вдома є тільки ви, ваш тренер і дзеркало. Ви просто зобов’язані стежити за формою виконання вправ і фокусуватися на тому, що робите.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

4) Ви пробуєте різні фітнес-напрямки на смак. Перевага тренувань на Youtube дозволяє спробувати практично будь-який фітнес-напрямок: йогу, пілатес, функціональні, силові і високоінтенсивні тренування, попрацювати зі степами, гантелями, гирями.

5) Слова “регулярність” та “систематичність” стають не такі страшні. Пам’ятайте, з чого ми почали нашу розмову? Доступність відеотренувань дозволяє вам займатися в будь-який час і в будь-якому місці хоч кожен день! Не має значення, як довго ви будете займатися – 15 хвилин або 60, головне, що у вас тепер є можливість робити це.