8 правил ідеального преса, дотримуючись яких буде результат

Катерина

Updated on:

Якщо ви не дотримуєтеся цих правила, то качай прес хоч три рази на день, ви не побачите змін.

8_pravilidealnogopresa

1) Підрахунок калорій

Щоб побачити бажані кубики, необхідно попрощатися з прошарком зайвого жиру. Ні, ви не повинні пробувати всі популярні і жорсткі дієти. Основне завдання – вживати трохи менше калорій, ніж ви витрачаєте. Таке обмеження зробить ваш живіт більш рельєфним за короткий термін.

2) Їжте рибу

Рибні страви в обідньому меню (хоча б через день) допоможуть знизити кількість шкідливого жиру, який ви раніше отримували з калорійних продуктів. Жирні сорти (лосось, тунець, червона форель і т.д.) багаті цінними кислотами Омега-3, які допомагають збільшити інсулінову сприйнятливість, а також захищають від різких стрибків цукру.

3) Натуральні продукти

Ті, що включають до складу крохмаль або синтетичні ароматизатори (позначка E), не варто вибирати в якості звичної їжі. Краще звернути увагу на свіжі овочі або складні вуглеводи.

4) Обмежте споживання соусів

Різноманітні соуси з пікантним смаком часто приховують надлишок цукру, солі і шкідливих підсилювачів смаку – це може сприяти затримці води в тканинах, не кажучи про згубний вплив на роботу шлунка. Навіть якщо ви стежите за раціоном, зайві запаси води можуть помітно вплинути на зовнішній вигляд і “заховати” кубики преса.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

5) Припиняйте пити калорії

Радимо відповідально підходити до вибору напоїв. Якщо ви звикли боротися зі спрагою за допомогою солодкої газованої води, не варто дивуватися зайвим сантиметрам на талії. Краще зробити акцент на чаї без цукру або чистій воді.

6) Заборона на алкоголь

Алкогольні напої суттєво уповільнюють механізми спалювання жирових клітин і збільшення м’язової маси. Після випитого коктейлю організм буде активно боротися з інтоксикацією, яку ви спровокували, а спалювання калорій виявиться на задньому плані.

7) Інтенсивні вправи

Мало правильно харчуватися. Без підготовки м’язів ваші кубики залишаться лише мрією. Активні і регулярні тренування допоможуть не тільки швидко набрати м’язову масу, але і прискорять процеси метаболізму. Найефективніше буде виконання важких силових вправ.

8) Здоровий сон

Якісний відпочинок грає вирішальну роль в підтримці нормального метаболізму, балансі гормональної системи і відновлення сил. Спеціальний гормон під назвою HGH найінтенсивніше виробляється під час сну, він необхідний для активного росту і відновлення м’язів після тренування.

Сон також впливає на культуру харчування: нестача сну може приводити до зниження лептину – природного гормону, який регулює апетит. Якщо вас постійно тягне на швидкі вуглеводи – це може бути наслідком низького показника лептину!