Що робити, щоб талія стала тонкою

Катерина

Updated on:

Можна скільки завгодно крутити обруч або виконувати “спеціальні” локальні вправи, але так і не отримати тонку талію. І причин цього може бути кілька:

szorobitiszobtallliiya

1) Підшкірно-жировий прошарок або вісцеральний жир (жир навколо внутрішніх органів)

Що робити? Знизити загальний відсоток жиру в організмі, створюючи невеликий дефіцит калорій (приблизно на 15%), збалансувати харчування, регулярно проводити кардіо і силові тренування, важливо виключити з раціону солодощі та продукти, що містять трансжири.

2) Випираючий животик

Що робити? Ввести в програму тренувань статичні вправи для опрацювання черевних м’язів. Найпопулярніші та ефективні – планка, вакуум.

. . . . . .

3) Розтягування внутрішніх органів

Що робити? Їжте 5 разів на день дрібними порціями. При проблемах з кишечником пропийте курс пробіотиків.

4) Сутулість і інші проблеми з поставою

Що робити? Вам допоможуть силові тренування, регулярна робота над м’язами спини, грудей і преса, а також плавання.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

5) Гіпертрофовані косі м’язи преса

Аномальне збільшення відбувається через навантаження на м’язи обтяженнями (нахили з гантелями в сторони, тяга з великою вагою), коли дані м’язи активно працюють як стабілізатори. Під час важкого навантаження внутрішньочеревний тиск зростає і м’язи живота «виштовхуються» вперед.

Що робити? Відмовитися від прямого навантаження на ці м’язи і використовувати ремінь при важких базових вправах з великими вагами.

6) Широка талія при «прямокутному» типі будови фігури.

Що робити? Працювати над пропорціями: обов’язково опрацьовуйте хоча б раз на тиждень плечовий пояс, а також присвячуйте окремий день для тренування сідниць і стегон. Так ваш силует візуально стане більш жіночним!

Не женіться за ідеальними на ваш погляд пропорціями! Ви – унікальні і прекрасні! Зрозумійте це і тренуйтеся, щоб бути в гармонії і з відмінним самопочуттям!