5 причин купити фітнес-трекер

Катерина

Updated on:

Наявність фітнес-трекера робить тренування більш продуктивним, вони допомагають схуднути і зміцнити здоров’я. Якщо ти сумніваєшся в користі фітнес трекера, то ці п’ять причин поміняють твою думку.

fitnestreker

Фітнес-трекер повинен бути у кожної людини, яка займається спортом. Якщо ти серйозно ставишся до свого здоров’я і хочеш отримувати від тренувань максимум користі, то тобі потрібно використовувати дану спортивну розробку. Це п’ять незаперечних причин, чому потрібно купити фітнес-трекер.

1) Точний крокомір. Трекер відстежує кожен крок і показує, скільки кілометрів ти пройшов за день. Зіставлення даних дозволяє зрозуміти, наскільки володар гаджета був активний. Це далеко не єдина функція, пристрій буде показувати, скільки калорій було витрачено на активність, що дуже актуально для схуднення. Наявність додатків для відстеження калорійності харчування і випитої за день води робить трекер найважливішим інструментом для підтримки здорового способу життя.

2) Сприяння в схудненні і досягненні цілей. Кожен фітнес-трекер передбачає можливість установки цілей на день або більш тривалий період. Використання додатків робить постановку цілей і їх досягнення публічною інформацією, завдяки чому звичайні тренування перетворюються на змагання зі своїми товаришами. Сприяння схудненню полягає у відстеженні і порівнянні своїх показників ваги, а також в підрахунку кількості витрачених калорій.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

3) Приємне пробудження. Фітнес-трекер краще будь-якого будильника. Гаджет відстежує не тільки денну активність, але і фази сну. Користувач задає період часу, коли він планує прокинутися, і трекер будить його в відповідну для пробудження фазу. В результаті ранок стає добрим і починається з гарного настрою.

4) Відстеження пульсу. Для тих, хто займається бігом або іншими видами кардіо тренувань, відстеження пульсу є обов’язковим моментом. Наявність пульсометра сприяє тренуванню не тільки м’язів, але і серця, функція дозволяє вибирати потрібну інтенсивність навантажень для досягнення бажаного результату.

5) Різнобічна мотивація. Прогрес занять більш наочний, коли він відображається у вигляді точних цифр і графіків. Трекер покаже, як збільшується тривалість тренувань, як змінюється відстань пробіжок, скільки калорій витрачається на заняттях.