5 видів спорту для людини з собакою

Катерина

Updated on:

Собака може стати не тільки вірним другом, але і кращим партнером для тренувань. Ці спортивні ідеї парних занять припадають до смаку і душі як самим собакам, так і їх господарям.

sportz_sobakoyu

Собака – це саме віддана і розумна тварина, собаки зазвичай не скаржаться на погану погоду і втому, вони готові супроводжувати господаря де завгодно і коли завгодно. Для того, щоб собака стала не тільки вірним другом, а й партнером для тренувань, потрібно вибрати спортивний напрямок, який влаштує вас обох. Якщо тренування припадуть до душі собаці, то вона візьме на себе обов’язки особистого тренера і буде витягувати господаря на заняття знову. Пропонуємо п’ять кращих ідей, як тренуватися з собакою.

Каякінг з собакою

Якщо твоя собака любить воду, то їй доведеться до душі каякінг. Невелика собака із задоволенням розміститься на передній частині човна, більш великі особини зможуть з комфортом розташуватися в ногах у господаря. Не потрібно затягувати собаку на каяк насильно, після цього вона з високою ймовірністю не захоче розділити захоплення господаря. Запроси свого чотириногого друга посидіти в човні на суші, потім повтори те ж саме на мілководді. Якщо підбадьорити пса ласощами, то його інтерес до заняття миттєво зросте. Для людини каякінг – це можливість витратити багато калорій і попрацювати над силою рук, для собаки – можливість вибору між катанням на човні і плаванням поруч.

Біг з собакою

Активна собака завжди нагадає господареві, коли пора вийти на пробіжку, вона не буде шукати виправдання для пропуску тренування. Якщо собаці сподобається бігати, то скоро вона стане другим обов’язковим атрибутом для тренувань після кросівок. Бігати люблять як великі, так і дрібні породи, але вибирати час для пробіжки повинен все-таки господар.

Катання на роликах з собакою

У той час, поки собака біжить поруч, її господар може не тільки бігати, а й кататися на роликах. Однак, це можливо за умови того, що ти відмінно володієш роликами, можеш одночасно контролювати і себе, і собаку. Кататися на роликах з собакою допустимо лише в парках та інших місцях без автомобільного руху.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Гра в літаючу тарілку з собакою

Бути активним корисно як людині, так і собаці, тому гра з літаючою тарілкою буде взаємовигідним співробітництвом. Якщо ти хочеш, щоб тренування проходило продуктивно не тільки для чотириногого компаньйона, але і для тебе самого, то не потрібно стояти на місці в очікуванні поки тобі принесуть м’яч. У вільні моменти роби вправи з вагою власного тіла – присідання, випади, нахили.

Футбол з собакою

Всі собаки люблять грати в м’яч, вони віртуозно наздоганяють м’яч і відбивають його. Придивися до поведінки свого пса, і ти зрозумієш, яку роль в команді він готовий виконувати. М’яч для футболу повинен відповідати розмірам собаки, він не повинен поміщатися в пащу, інакше у твого партнера з’явиться вагома перевага перед тобою.

Кожен з цих видів спорту може сподобатися або не сподобатися твоїй собаці, в будь-якому випадку не потрібно примушувати тварину робити те, що їй не до душі. Мета спільних тренувань полягає не тільки в підтримці активності, але і в тому, щоб весело провести час разом.