4 вправи, які перетворять прогулянку з собакою на ефективне тренування для вас

anna

Updated on:

Один з найпоширеніших відповідей на питання про те, як схуднути, звучить так – «Заведіть собі собаку». Що з нею робити далі, ніхто зазвичай не пояснює, тому нещасна господиня мопса так і сидить перед телевізором з пончиками. Ми хочемо розповісти, як перетворити чотирилапого друга у мультифункціональний тренажер для вас.

Прогулянка з собакою з користю для фігури – Розминка

Якщо ви новачок, для початку достатньо просто гуляти з собакою на свіжому повітрі. Весь тиждень ми проводимо в дорозі на роботу і назад, і наші легені просто сумують за киснем. Ранкова прогулянка прожене з вас залишки сну, а вечірня – зніме напругу після важкого дня. А якщо ви переїли, півгодинний вигул собаки запустить метаболічні процеси в організмі.

1vpravi-yaki-dopomozhut-peretvoriti-progulyanku-z-sobakoyu

Прогулянка з собакою з користю для фігури – Кардіонавантаження

Один з найвідоміших видів тренування з собакою – це біг. Однак не всі знають, як робити це правильно. Тут головне – підлаштується під темп собаки. Біжіть з такою швидкістю, з якою захоче тварина, навіть якщо вона здається вам надто високою. А так як собаки часто зупиняються у своїх справах або уповільнюють крок, побачивши щось цікаве, ви отримаєте інтенсивне кардіотренування в рваному ритмі, що забезпечить максимальну втрату калорій.

Читайте також: Кардіо тренування для схуднення вдома (Відео)

Прогулянка з собакою з користю для фігури – Силове тренування

Постійно піднімати із землі і кидати 5-кілограмову палицю або утримувати на повідку ротвейлера який рветься – відмінна заміна гантелям. Вже через пару місяців прогулянок ви відчуєте, що утримувати собаку стало легше, а біцепси зміцнилися.

vpravi-yaki-dopomozhut-peretvoriti-progulyanku-z-sobakoyu-na-efektivne-trenuvannya-dlya-vas

Прогулянка з собакою з користю для фігури – Розтяжка

.

Неслухняна собака постійно тягне вас за собою?Просто розслабте м’язи і коли собака потягне вас, відхиліться трохи назад і розтягніть все тіло. Ефект від цієї вправи буде навіть сильнішим, ніж в залі.

4vpravi-yaki-dopomozhut-peretvoriti-progulyanku-z-sobakoyu