Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Чи можна накачати плоскі від природи сідниці


У виконанні завдання, як накачати сідниці в домашніх умовах або в залі, потрібно брати до уваги вихідні дані. Удосконалити форму своїх сідниць під силу кожному, але простих присідань буде недостатньо, необхідна комплексна програма.

ploskavidprirodi.jpg (117.15 Kb)

Важливо ставити перед собою досяжну мету, виходячи з власних генетичних особливостей. Природа розпорядилася таким чином, що накачати сідниці чоловікові буде набагато складніше, ніж жінці. При цьому чоловікові можна складати програму тренувань виходячи тільки з своєї статури і схильності до нарощування м'язової маси. Жінці необхідно враховувати ще один момент - вихідну форму сідниць, яка дісталася від природи.

Три типи жінок:

- Особи з хронічною нестачею ваги, для них складно набрати, як м'язову, так і жирову масу. Обсяги грудей, талії і стегон у таких дівчат практично однакові, зазвичай вони не стикаються з проблемами в роботі щитовидної залози, але мають справу зі зниженим синтезом статевих гормонів;

- Жінки, схильні до накопичення жиру в області талії, вони можуть позбутися цього жиру, але тоді зіткнуться з іншою проблемою - ноги стануть худими, ніби палички. Як правило, у них не виражений прогин в області спини, і від цього сідниці виглядають ще меншими, ніж вони є насправді;

- Дівчата з фігурою, як у хлопчиків, у них широкі плечі і вузький таз. Сідниці у таких дівчат відсутні, навіть в зрілому віці вони залишаються схожими на підлітків.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Не дуже хороша новина полягає в тому, що змінити генетично закладену форму сідниць не вийде. Є і хороша новина, перетворити свої сідниці і зробити їх більш гармонійними може кожна людина - і дівчина з повною відсутністю обсягів, і хлопець, тіло якого не схильне нарощувати м'язову масу.

Головний принцип тренування людини з плоскими від природи сідницями - це різнобічне опрацювання м'язів, використання в одному тренуванні присідання зі штангою, в машині Сміта і Гакк-машині, а також виконання жимів ногами. Чим більш різноманітні будуть навантаження на сідниці, тим вища ймовірність побачити віддачу від м'язів.

. .

Варто підкреслити різницю між домашніми заняттями і тренуваннями в залі. Якщо м'язова система людини не схильна до нарощування обсягу, а сідниці від природи плоскі, то тренування в домашніх умовах не допоможуть зробити хї великими і об'ємними. Домашніми тренуваннями можна добитися легкого тонусу м'язів, але не більше.Фітнес

Схожі публікації