Чи можна накачати плоскі від природи сідниці

Катерина

Updated on:

У виконанні завдання, як накачати сідниці в домашніх умовах або в залі, потрібно брати до уваги вихідні дані. Удосконалити форму своїх сідниць під силу кожному, але простих присідань буде недостатньо, необхідна комплексна програма.

ploskavidprirodi

Важливо ставити перед собою досяжну мету, виходячи з власних генетичних особливостей. Природа розпорядилася таким чином, що накачати сідниці чоловікові буде набагато складніше, ніж жінці. При цьому чоловікові можна складати програму тренувань виходячи тільки з своєї статури і схильності до нарощування м’язової маси. Жінці необхідно враховувати ще один момент – вихідну форму сідниць, яка дісталася від природи.

Три типи жінок:

– Особи з хронічною нестачею ваги, для них складно набрати, як м’язову, так і жирову масу. Обсяги грудей, талії і стегон у таких дівчат практично однакові, зазвичай вони не стикаються з проблемами в роботі щитовидної залози, але мають справу зі зниженим синтезом статевих гормонів;

– Жінки, схильні до накопичення жиру в області талії, вони можуть позбутися цього жиру, але тоді зіткнуться з іншою проблемою – ноги стануть худими, ніби палички. Як правило, у них не виражений прогин в області спини, і від цього сідниці виглядають ще меншими, ніж вони є насправді;

– Дівчата з фігурою, як у хлопчиків, у них широкі плечі і вузький таз. Сідниці у таких дівчат відсутні, навіть в зрілому віці вони залишаються схожими на підлітків.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Не дуже хороша новина полягає в тому, що змінити генетично закладену форму сідниць не вийде. Є і хороша новина, перетворити свої сідниці і зробити їх більш гармонійними може кожна людина – і дівчина з повною відсутністю обсягів, і хлопець, тіло якого не схильне нарощувати м’язову масу.

Головний принцип тренування людини з плоскими від природи сідницями – це різнобічне опрацювання м’язів, використання в одному тренуванні присідання зі штангою, в машині Сміта і Гакк-машині, а також виконання жимів ногами. Чим більш різноманітні будуть навантаження на сідниці, тим вища ймовірність побачити віддачу від м’язів.

. .

Варто підкреслити різницю між домашніми заняттями і тренуваннями в залі. Якщо м’язова система людини не схильна до нарощування обсягу, а сідниці від природи плоскі, то тренування в домашніх умовах не допоможуть зробити хї великими і об’ємними. Домашніми тренуваннями можна добитися легкого тонусу м’язів, але не більше.