5 ознак, що ваш організм перенасичений сіллю

Катерина

Updated on:

Корисної солі не існує. І морська, і вирощена в спеціальних умовах солі містять у своєму складі натрій. Практично в кожному виді приблизно 40% цього елемента, який у великих кількостях шкідливий для організму.

silprichini

За останні десять років щоденне споживання солі значно збільшилося. Людина в середньому з’їдає близько 10-15 грамів в день, а добова норма становить всього 5 грамів.

Нижче ми зібрали ознаки, які вказують, що вам потрібно зменшити споживання солі:

1) ПОСТІЙНА СПРАГА

Якщо в організмі занадто багато солі, шлунок подає мозку сигнал, що йому бракує рідини.

. . . .

2) НАБРЯКИ КІНЦІВОК АБО ЗДУТТЯ ЖИВОТА

Сіль затримує рідину в клітинах, що призводить до здуття живота і набряків.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

3) ГОЛОВНА БІЛЬ

Надлишок солі призводить до збільшення кровоносних судин. Це одна з причин частих головних болів.

4) ВАГА НЕ ЗНИЖУЄТЬСЯ

Початківці спортсмени, які намагаються скинути вагу, зустрічаються з такою проблемою. Навіть якщо шкідливі продукти були виключені з їх раціону, вага не знижується, тому що сіль накопичується в клітинах організму. Варто розібрати свій раціон і подивитися, чи укладаєтеся ви в добову норму споживання.

5) ЇЖА ЗДАЄТЬСЯ ВАМ ПРІСНОЮ

Якщо ви постійно досолюєте свої страви, так як їжа без цього здається вам несмачною, це ще одна ознака того, що у вас сформувалася залежність, а організм, як наслідок, перенасичений. Чим більше солі споживає людина, тим сильніше змінюються її смакові рецептори. В результаті виникає закономірність: чим більше солі з’їдаєте, тим більше хочеться.