Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Кращі жири в твоєму харчуванні


Кілька натуральних продуктів з жирами повинні завжди бути присутнім на твоїй кухні і в щоденному меню. Підбірка найкращих продуктів з вмістом жирів, рекомендації по їх використанню.

kraszizhiri.jpg (103.68 Kb)

Якщо насичені жири володіють неоднозначною дією на організм людини, то користь ненасичених незаперечна. Ці продукти з ненасиченими жирами завжди повинні бути на твоїй кухні, кожен день потрібно вживати хоча б один з них. Пропонуємо дізнатися, які жири найкорисніші.

Оливкова олія

Якщо заправити оливковою олією свіжий салат, то овочі збережуть всі свої поживні речовини, з будь-якою іншою заправкою частина вітамінів буде втрачена.

Авокадо

Цей фрукт часто використовується в якості заміни вершкового масла, коли люди прагнуть обмежити споживання насичених жирів на користь ненасичених.

Це не тільки повноцінна заміна, але різноманітність для звичних страв, в тому числі і для випічки.

У авокадо дуже багато антиоксидантів, щоб отримати максимальну користь, потрібно вибирати плід з гладкою шкіркою і рівномірним забарвленням. Ступінь стиглості фрукта визначається за кольором, темно-зелені плоди потрібно з'їсти в найближчу добу, а світліші можуть зберігатися при кімнатній температурі від трьох до п'яти діб.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Горіхи

У всіх горіхах є багато жирів, але лідерами є фісташки. Їх вживання не лише заповнює потребу в жирах, а й знижує рівень поганого холестерину в крові. Крім жирів в горіхах міститься багато білка, вони відрізняються високою енергетичною цінністю, тому повинні з обережністю вживатися людьми зі схильностями до зайвої ваги.

. . . .

Морепродукти

Як тваринні продукти, морська риба і морепродукти містять дуже багато білка, але при цьому жири в них будуть корисними. Якщо зловживання жирним м'ясом провокує захворювання серцево-судинної системи, то жирна риба надає профілактику цих хвороб. Морепродукти багаті на жирні кислоти омега-3.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації