Ефективна програма віджимань від підлоги для початківців

Катерина

Updated on:

Віджимання визнані найкращою базовою вправою для прокачування м’язів верху – біцепса і трицепса, грудей. Вони однаково ефективні для чоловіків і дівчат, які стежать за своєю фізичною формою і хочуть підтримати тіло в тонусі.

vidzhimannya_pochatkivci

Результат занять можна побачити при регулярних тренуваннях і поступовому збільшенні навантаження. Навчитися віджиматися з нуля в домашніх умовах неважко, головне – тренуватися постійно і мати ефективну систему.

Віджимання – універсальна вправа, яка дозволяє задіяти в роботу одночасно кілька м’язових груп. Вона входить до шкільної програми з фізкультури хлопчиків і дівчаток.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Віджимання – ідеальне тренування для грудних м’язів. За рахунок зміни постановки рук і техніки можна змістити акцент на певні м’язові групи. Варто відзначити, що мускулатура починає працювати ще до початку руху спортсмена на етапі прийняття вихідного положення. Віджимання від підлоги незамінні для набору м’язової маси, але також вони ефективні при схудненні.

Незалежно від обраного курсу, виконуючи віджимання, треба дотримуватися простих, але важливих правил. Займатися треба через день, даючи м’язам час на відпочинок і відновлення.

Ефективна програма віджимань від підлоги для початківців

noveshemavidzh

Виконуйте рухи плавно, без ривків. Перед тренінгом обов’язковою умовою є розминка. Щоб скласти свій графік занять і виробити найбільш зручний режим, використовуйте схему віджимань, розраховану на 15 тижнів, представлену в таблиці вижче.

. .

Вибираючи програму віджимань, необхідно орієнтуватися на власні фізичні здібності і рівень спортивної активності. Підібравши для себе програму, дотримуйтеся її. Тільки так ви помітите результат.