ФІТНЕС ПІСЛЯ 30 РОКІВ: НАЙЧАСТІШІ ПОМИЛКИ

Катерина

Updated on:

f1

Після 30 років жінка починає втрачати свою м’язову тканину, тому займатися спортом просто необхідно. Не всі знають, як правильно займатись фітнесом після 30, тому до вашої уваги – найчастіші помилки при заняттях фітнесом після 30.

Не ігноруйте силові тренування

Найпоширеніша помилка дівчат в цьому віці – уникати вправ з великим навантаженням. Але майте на увазі: навіть якщо ви обмежуєте себе в харчуванні, займаєтеся кардіо і зберігаєте низький відсоток жиру, тонус шкіри з віком знижуються. Шкіра обвисає, з’являється целюліт. Займаючись з вагами, ви підтягнете і тіло, і шкіру.

Шукати виправдання

Після 30 років темп життя зростає, а ось енергії стає менше. Дома можуть чекати маленькі діти, на роботі – безліч завдань, часу на тренування немає. Але саме зараз йти в зал просто необхідно! Тренуйтеся регулярно, нехай і 1-2 рази в тиждень.

Сидіти на жорстких дієтах

Вам потрібні вуглеводи, білки і жири. Просто слідкуйте за оптимальним їх співвідношенням. Якщо ви хочете схуднути, то ви повинні отримувати на 15% менше калорій, ніж витрачаєте.

cikavitis_kardio

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Займатися з помилками в техніці

Якщо ви займаєтеся фітнесом, вам може здаватися, що ви добре розбираєтеся в техніці і тренер вам не потрібен. Чи так це? Іноді безглузді помилки можна допустити навіть в базових вправах. Один невірний рух – і ви навантажуєте не ті м’язи. Тому кілька занять з тренером вам точно знадобляться.

pomilki_v_tehnici

Захоплюватися кардіо

Дуже часто дівчата, прийшовши в зал після тридцяти років, проводять довгі години на кардіо тренажерах. Ходять на групові кардіозанятія – і знову повертаються на бігову доріжку в спробах скинути зайву вагу. Оптимальна тривалість кардіо тренування – 40-60 хвилин. Слідкуйте за пульсом – адже активне спалювання калорій відбувається в певній пульсової зоні.

Вважати, що вже пізно

Зовсім ні. М’язи однаково добре реагують на навантаження і в 35, і в 45 років. Займайтеся спортом![p]