Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

ФІТНЕС ПІСЛЯ 30 РОКІВ: НАЙЧАСТІШІ ПОМИЛКИ


f1.jpg (23.37 Kb)

Після 30 років жінка починає втрачати свою м'язову тканину, тому займатися спортом просто необхідно. Не всі знають, як правильно займатись фітнесом після 30, тому до вашої уваги – найчастіші помилки при заняттях фітнесом після 30.

Не ігноруйте силові тренування

Найпоширеніша помилка дівчат в цьому віці - уникати вправ з великим навантаженням. Але майте на увазі: навіть якщо ви обмежуєте себе в харчуванні, займаєтеся кардіо і зберігаєте низький відсоток жиру, тонус шкіри з віком знижуються. Шкіра обвисає, з'являється целюліт. Займаючись з вагами, ви підтягнете і тіло, і шкіру.

Шукати виправдання

Після 30 років темп життя зростає, а ось енергії стає менше. Дома можуть чекати маленькі діти, на роботі – безліч завдань, часу на тренування немає.

Але саме зараз йти в зал просто необхідно! Тренуйтеся регулярно, нехай і 1-2 рази в тиждень.

Сидіти на жорстких дієтах

Вам потрібні вуглеводи, білки і жири. Просто слідкуйте за оптимальним їх співвідношенням. Якщо ви хочете схуднути, то ви повинні отримувати на 15% менше калорій, ніж витрачаєте.

cikavitis_kardio.jpg (67.7 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Займатися з помилками в техніці

Якщо ви займаєтеся фітнесом, вам може здаватися, що ви добре розбираєтеся в техніці і тренер вам не потрібен. Чи так це? Іноді безглузді помилки можна допустити навіть в базових вправах. Один невірний рух - і ви навантажуєте не ті м'язи. Тому кілька занять з тренером вам точно знадобляться.

pomilki_v_tehnici.png (228.39 Kb)

Захоплюватися кардіо

Дуже часто дівчата, прийшовши в зал після тридцяти років, проводять довгі години на кардіо тренажерах. Ходять на групові кардіозанятія - і знову повертаються на бігову доріжку в спробах скинути зайву вагу. Оптимальна тривалість кардіо тренування - 40-60 хвилин. Слідкуйте за пульсом - адже активне спалювання калорій відбувається в певній пульсової зоні.

Вважати, що вже пізно

Зовсім ні. М'язи однаково добре реагують на навантаження і в 35, і в 45 років. Займайтеся спортом!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації