ЯК ЗНАЙТИ ЧАС ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ, ЯКЩО ТИ МАМА

Катерина

Updated on:

mama3

Часом складно змусити себе зайнятися фізичними вправами. Якщо мова йде про юних матусь, то це здається майже неможливим. Насправді питання фітнесу для матусь зводиться до питання мотивації.

Мама маленької дитини часто не висипаються, витрачаючи велику кількість часу на потреби дитини. Відсутність повноцінного сну виснажує емоційно і фізично, що веде до втрати мотивації для фізичної активності.

Мотивації для фізичної активності

Тренуємо тіло – вчимо дитину

Одна з причин перетворитися в активного спортсмена полягає в тому, що ви станете відмінним прикладом для свого малюка.

mama1

Станьте ранньою пташкою

Якщо ви відкладаєте фітнес на потім, то існує велика ймовірність того, що протягом дня на вашому шляху до здоров’я стане щось непередбачене. Зрештою, ваші діти лягають спати рано, чому б так само не чинити і вам? Тоді ви зможете легко прокинутися і попрацювати над собою. Вам додасть позитиву той факт, що день ледь почався, а ви вже щось зробили для себе особисто.

mama2

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Залучайте інших

Матусі люблять, коли вся родина збирається разом. Тому часто такі посиденьки вважаються пріоритетними перед тренуваннями. Але чому б замість перегляду телевізора не зайнятися спортом всією сім’єю? Об’єднайте зусилля, і ви будете мотивовані, щоб рухатися, адже ви тренуєтеся і одночасно проводите час з дитиною.

mama4

Не ставте собі величезні цілі і завдання

Часто люди не хочуть займатися спортом, тому що це здається ним складним завданням. Але хіба обов’язково потрібно годинами пітніти в тренажерному залі? Є безліч способів стати активнішим, перетворивши в тренування вашу повсякденну діяльність. Наприклад, ви можете не користуватися ліфтом. Або зробити 10 присідань або віджимань, поки чекаєте киплячий чайник. Ніколи не сидіть склавши руки.

Щоб попадалася гиря на очі

Є ще один маленький, але дуже дієвий секрет: завжди тримайте спортінвентар перед очима. Адже іноді проста річ, припала до уваги, може стати ключем до хорошої мотивації.

Просто покладіть м’яч для вправ на видному місці, і ви отримаєте додатковий поштовх, щоб взятися за нього. Щоразу він буде нагадувати вам: а чи не час позайматися?

mamam5

Поєднуйте спорт з іншими заняттями

Візьміть за правило піднімати гантелі, слухаючи хорошу музику.