Комплекс вправ для схуднення на шведській стінці

anna

Updated on:

kompleks-vprav-dlya-shudnennya-na-shvedskii-stinci

Звичайно ж, не варто очікувати від шведської стінки того ж ефекту, який можливий в спортзалі, тобто значного росту м’язів. Тим не менш, ви зможете завжди бути в формі, зробити тіло функціональним і гнучким.

Також вправи на шведській стінці для схуднення – це ідеальний варіант витрати велику кількість калорій, тому що багато вправ задіюють велику частину м’язів тіла.

Загальні рекомендації про те, як схуднути на шведській стінці

Існує золоте правило спортсменів, яке відноситься і до схуднення – давати м’язам відпочинок. Перенапружуючи м’язи, навантажуючи їх день за днем все сильніше, ви можете досягнути зворотного ефекту – організм перестане спалювати підшкірний жир, нарощуючи м’язову масу.

. . .

Почне напрацьовуватись витривалість – ви зможете в подальшому тренуватися довше і більше, ось тільки ефекту від цього не буде.

Давайте відпочинок кожній групі м’язів по 1-2 дні, тоді підшкірний жир буде спалюватися ефективніше, а настрій буде хорошим протягом всіх тренувальних днів.

Вправи для схуднення на шведській стінці – Простий вис

Вправа спрямована на розвиток м’язів рук, однак висіння дуже добре позначається і на хребті. Вісіти можна в якості розминки – хребетні диски розтягнуться, тіло стане більш гнучким. Висіти можна як за таймером, так і поки не втомляться руки. Можна прогинатися дугою, хитати ногами в бік і так далі.

Вправи для схуднення на шведській стінці – Підйом ніг

Початкове положення – вис на перекладині. Повільно на видиху необхідно підняти випрямлені ноги до максимальної висоти, напружуючи м’язи пресу. У найвищій точці затримуємо ноги на кілька секунд, потім повільно опускаємо. Слідкуйте за тим, щоб працював саме прес, а не стегнові м’язи. Тіло витягнуте, без прогинів. При надмірній легкості вправи на ноги одягаються обважнювачі або затискається гантель.

Вправи для схуднення на шведській стінці – Підйом ніг в бік

Початкове положення – вис на перекладині. Піднімаємо ноги: ліву вліво, праву вправо, періодично міняючи ногу. Ноги повинні бути прямими, в найвищій точці затримуємо ноги на кілька секунд.

Вправи для схуднення на шведській стінці – Розтягування всіх м’язів тіла

Вправу потрібно виконувати або після розминки, або в якості завершального етапу тренування. Встаньте боком до стінки на відстані 100 см. Ногу, ближню до стінки, закиньте на перекладину так, щоб права і ліва нога утворювали прямий кут. Руками обхопіть ногу на яку опираєтесь, намагаючись торкнутися підлоги, при цьому тягніться всім тілом.

Вправи для схуднення на шведській стінці – Вправи для пресу

Тут шведська стінка пропонує нам аж 2 варіанти – від підлоги і в висівши. «Підлоговий» варіант – зачепитися стопами за нижню перекладину і піднімати тіло до ніг. Висячи – підйом прямих або зігнутих ніг до грудей у висячи на перекладині. [p]