Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

5 причин не переставати тренуватись


Помірні фізичні навантаження корисні для здоров'я і дозволяють поліпшити фігуру. Тому рекомендуємо вам не переставати тренуватись, а розглянути декілька переваг, які має фізична активність.

Вічна молодість

Займаючись спортом, ви завжди будете почувати себе молодим і проживете довше. Люди з високим рівнем фізичної підготовки менше ризикують померти від різних захворювань.

molodist1.jpg (69.96 Kb) . . . .

Прекрасний сон і відмінне здоров'я

Дослідження показують, що фізичні вправи покращують сон, запобігають збільшенню ваги, і зменшують ризик високого кров'яного тиску, інсульту, діабету 2 типу, і навіть депресії.

sonizdor.jpg (38.66 Kb)

Гарний настрій

Фізична активність підвищує рівень ендорфінів в крові . Люди, які ходять в тренажерний зал завжди в гарному настрої. Навіть при стресових ситуаціях такі люди швидше можуть впоратися з негативними наслідками неприємних ситуацій.

garniinastriigolovna.jpg (56.71 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Сила волі і організованість

Систематичні тренування формують силу волі. Спортсмени починають більш зважено формувати свій розпорядок дня і включати в нього заняття, які допомагають розслабитися.

silavoli.jpg (87.66 Kb) . .

Впевненість в собі

Програми тренувань допомагають сформувати красиву фігуру, в результаті з'являється впевненість у собі, у своїй привабливості.

vpevnenistvsobi.jpg (38.04 Kb)Про здоров'я

Схожі публікації