Користь тренажерного залу для дівчат

Катерина

Updated on:

Кожна дівчина мріє про струнке та підтягнуте тіло. Хтось просто мріє, а хтось починає діяти. Багато дівчат не встигають ходити в тренажерний зал і займаються вдома. Багато хто займається танцями, бігом або фітнесом. А що робити, якщо танці не подобаються? Або фігура дуже худа і хочеться трошки набрати масу? Допоможе тренажерний зал.

divchinavtrenazhernomu

Не варто боятися навантажень в тренажерному залі. Багато дівчат уникають працювати з вагою, побоюючись перетворитися в “качка”. Це невірна думка. Якщо просто дотримуватися правильного харчування і підібрати разом з тренером оптимальну програму – фігура буде тільки у виграші. За допомогою тренажерів можна підкоригувати різні частини тіла – прибрати живіт, підкачати сідниці і груди.

Дуже важливим моментом для новачків буде дізнатися у тренера про правильне дихання і як правильно працювати на кожному тренажері. Неправильно зроблені вправи можуть тільки нашкодити. Новачкам не варто починати з великих навантажень – вагу потрібно нарощувати поступово. Будь-яке тренування потрібно починати з кардіорозминки – для дівчат відмінним варіантом буде бігова доріжка або орбітрек.

divchinavtrenazhernomu2

Варто пам’ятати, що не можна качати всі м’язи тіла в один день, варто розбити їх по групах – спина і плечі, руки і груди, сідниці і ноги. Опрацьовувати необхідно кожну групу, щоб фігура виглядала гармонійно. У залі потрібно пити воду, хоча б 0,5 л води за тренування. Багато хто займається по 2-3 години, цього робити не слід, якщо ви не професійний спортсмен. Тренування повинно займати 1-1,5 години. Після силових навантажень обов’язково потрібно зробити розтяжку.