Фітнес разом із подругою: спільні вправи та переваги (відео)

DaydreamerGreen

Updated on:

Парний фітнес із подругою – дуже цікаве вирішення багатьох проблем для спортивної дівчини. Просто задумайтесь, неподалік вас точно живе хтось, хто займається фітнесом або хоче ним зайнятись. Об’єднавшись із подругою можна добитись кращих результатів, ніж поодинці.

fitness_with_friend

Що дуже цікаво, окрім спільного походу в спортзал, можна також позайматись партнерським фітнесом із подругою вдома, для таких занять є цілий комплекс партнерських вправ, котрі ви можете переглянути в цьому відео. Спільні вправи допоможуть спалювати калорії, втрачати вагу та підтягувати м’язи із меншими затратами часу, адже подруга може допомагати не гірше, ніж справжнісінький тренажер.

Які основні переваги спільних із подругою занять фітнесом?

Цікавість

Маючи поруч подругу, ви не встигнете знудитись, походи на заняття будуть цікавішими, а отже й не перехочеться займатись фітнесом.

Мотивація

Коли із боку хтось вас підбадьорює, завжди хочеться зробити більше. Це простий, але дуже дієвий психологічний прийом. Більше того, якщо ви побачите, що у подруги прогресу більше, будете працювати старанніше!

parny_fitness

Гарантія регулярності

Найкраще у наявності «подруги за фітнесом» в тому, що вона в будь який момент може подзвонити і нагадати про завтрашні заняття. А розчаровувати подругу ніколи не хочеться.

Обмін досвідом

Разом займаючись, ви обмінюєтесь із подругою досвідом. Можливо хтось із вас знайшов нову ефективну дієту? Чи може подруга любить ходити в басейн, може й вас захопити. В простій розмові за заняттями з’являються дуже цікаві ідеї.

Підняття настрою

Якщо щось не вдається, подруга може вас підтримати та підбадьорити. І навпаки, якщо щось не вдається їй, це ваше пряме завдання. Підтримуючи одна одну ви швидко доб’єтесь бажаний результатів та не звернете в дороги.

parny_fitness_2

Тож запросити подругу із собою на заняття фітнесом, або ж навпаки, попросити її взяти й вас із собою – прекрасна ідея. А якщо за якихось причин виходить піти разом, є фінансова проблема чи іще якісь труднощі, завжди можна спробувати кілька партнерських вправ із відео!