Качаємо біцепс за допомогою штанги

Катерина

Updated on:

Кожна частина тіла має свої м’язи і для культуриста кожна окремо відіграє особливу роль. Для кожної є свої спеціальні вправи. Придумані техніки і розроблені тренажери. І ось для того, щоб домогтися рельєфності тіла, потрібно знати які м’язи найголовніші і дозволяють створити справді незабутній зовнішній вигляд. До таких м’язів можна віднести біцепс. Він відповідає за згин руки в ліктьовому суглобі.

bicepsishtanga2

Як збільшити об’єм біцепса за допомогою штанги

Перший крок до успіху в даному випадку тренувань – це вибір правильної ваги. Маса штанги не повинна бути непосильна для людини, але досить важкою. Сама ж техніка роботи нескладна і доступна всім навіть в домашніх умовах. Основне завдання правильно взяти снаряд і робиться це виключно хватом знизу. Піднімати штангу потрібно до рівня грудей.

Друга головна особливість подібного тренування полягає в положенні ліктів. Вони повинні бути нерухомими. Тільки в такому випадку є надія в тому, що буде отримана повноцінна амплітуда. Не потрібно піднімати штангу вище. За рахунок руху ліктів ніколи не піднімається штанга, і такий метод не принесе нічого хорошого.

Потрібно в роботі зі штангою повноцінно відчувати, що силове навантаження тримає біцепс і спина. Якщо відчуття напруги і розтяжки м’язів немає, то і вправа виконується не правильно.

bicepsishtanga

Коли штанга знаходиться в нижньому положенні, то вона повинна звисати на трохи зігнутих руках. Такий стан не дасть біцепсу розслаблятися повноцінно і відповідно забезпечить прекрасний результат. Якщо дотримуватися цього правила, то можна розраховувати на хороший результат тренувань вже через невеликий проміжок часу, що особливо порадує новачків, для яких дуже важливо бачити наочний результат.

Для того щоб отримати прекрасний результат мало знати правильний підхід та робити все дуже точно, потрібно скористатися ще й деякими порадами професіоналів, які дуже корисні. Вони говорять про те, що в роботі зі штангою потрібно обов’язково мати опору в процесі роботи. Її може забезпечити стаціонарний тренажер або похила лава.