Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Кращі вправи зі скакалкою для спалювання жиру


vpravi_zi_skakalkoyu1.jpg (181.18 Kb)

Якщо ви тренуєтеся з метою схуднення в області живота, сідниць, боків і ніг, необхідно здійснювати різні види стрибків. Існує багато варіантів, які можна практикувати окремо і поєднувати разом в програмі тренувань. Найефективніші вправи зі скакалкою - це: звичайні стрибки, стрибки зі зміною ніг, стрибки в сторону.

Не слід з перших днів тренуватися до повного виснаження і втоми. Збільшуйте навантаження поступово. Тривалість тренування в перший тиждень не повинна перевищувати 2-3 хвилин. У міру витривалості час занять буде збільшуватися, максимальний поріг - 45 хвилин.

Якщо інтенсивно і систематично займатися, за півгодини стрибків на скакалці можна спалити 400 ккал. Тренування спрямовані на спритність і розвиток витривалості.

vpravi_zi_skak_2.jpeg (183.12 Kb)

Щоб заняття приносили користь, необхідно дотримуватися кількох простих правил і рекомендацій:

  • вибирайте зручний одяг і взуття для тренувань;
  • знайдіть відповідне місце для занять;
  • включайте ритмічну фітнес-музику;
  • не забувайте про правильне дихання;
  • до і після виконання вправ робіть розминку і розігрівайте м'язи.
vpravi_zi_skak_3.jpg (59.28 Kb). . . . . . .

За півтора місяці занять, за умови дотримання режиму правильного харчування, можна схуднути на 3-5 кілограм. Але досягнувши прекрасного результату, не можна зупинятися на досягнутому. Продовжуйте займатися, нехай навіть в більш простому і повільному темпі, але кожен день.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації