Кращі вправи зі скакалкою для спалювання жиру

Катерина

Updated on:

vpravi_zi_skakalkoyu1

Якщо ви тренуєтеся з метою схуднення в області живота, сідниць, боків і ніг, необхідно здійснювати різні види стрибків. Існує багато варіантів, які можна практикувати окремо і поєднувати разом в програмі тренувань. Найефективніші вправи зі скакалкою – це: звичайні стрибки, стрибки зі зміною ніг, стрибки в сторону.

Не слід з перших днів тренуватися до повного виснаження і втоми. Збільшуйте навантаження поступово. Тривалість тренування в перший тиждень не повинна перевищувати 2-3 хвилин. У міру витривалості час занять буде збільшуватися, максимальний поріг – 45 хвилин. Якщо інтенсивно і систематично займатися, за півгодини стрибків на скакалці можна спалити 400 ккал. Тренування спрямовані на спритність і розвиток витривалості.

vpravi_zi_skak_2

Щоб заняття приносили користь, необхідно дотримуватися кількох простих правил і рекомендацій:

  • вибирайте зручний одяг і взуття для тренувань;
  • знайдіть відповідне місце для занять;
  • включайте ритмічну фітнес-музику;
  • не забувайте про правильне дихання;
  • до і після виконання вправ робіть розминку і розігрівайте м’язи.
vpravi_zi_skak_3

За півтора місяці занять, за умови дотримання режиму правильного харчування, можна схуднути на 3-5 кілограм. Але досягнувши прекрасного результату, не можна зупинятися на досягнутому. Продовжуйте займатися, нехай навіть в більш простому і повільному темпі, але кожен день.